Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek melyik jön be jobban,...

Nektek melyik jön be jobban, az érintős, nyomó gombos, vagy érintő gombos telefon?

Figyelt kérdés

*nyomó gombos telefon pl: iphone 6s, éritő gomb iphone 7, érintős gondolom egyértelmű*


Most ugye mindegyik telefongyártó cég arra megy, hogy a nyomó gombot kiölje a telefonból, nekem ez nem tetszik...


Nektek melyik tetszik?



2017. febr. 18. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha a gombok nem szoftveresek. Az nem baj ha érintős és az se ha gombos, csak ne úgy legyen mint pl windowsban a tálca.
2017. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Galaxy S3-mon ugye fizikai home gomb volt. Utána lett LG G3-mam amin már virtuális android gombok voltak. kb 10 perc alatt megszoktam. Ráadásul sazabadon változtatható. Ami nagyon jó. így a hatalmas kijelző miatt kiraktam egy értesítési sáv "lenyitó" gombot is
2017. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 7-nél észre sem veszed, hogy az nem egy fizikai gomb. Van alatta egy rezgő-bizgő motor, tök jó az egész.
2017. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
84%
Munkatársam úgy mutatta be nekem ezt a rezgős érintőgomb témát az iPhone 7-esén, mintha forradalmi újítás lenne, pedig más telefonokon már évek óta érintőgombok vannak. :D
2017. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
90%

Mindenesetre az i7-ben lévő tényleg jó érzetet kelt.


Amúgy meg szerintem jobb az érintő felület, főleg hogy amúgy is 90%-ban a képernyőt tapickoljuk. És valahogy biztosabbnak érzem, a sima gombok "kikopnak" egy idő után.


Amúgy meg eddig is a Samsungokon 1 gomb volt, az iPhone-okon 1 gomb volt fizikai.


Nekem Xperia T-m volt, azon például csak virtuális gombok vannak a kijelzőn, konkrétan annyira egyértelműen lehet használni, hogy szokni sem kellett.


Most Oneplus 3T-m van, ott az érintőgombokat használom, de beállítható virtuális gomb is, csak az a képernyőből vesz el helyet.

2017. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trevor. ***** válasza:
100%
Nekem speciel jobban bejön a "gombos", főleg ha van háttérvilágítása is, mert nem a képernyőből veszik el a helyet és legalább ki van használva az alsó káva. Ennek ellenére a Nexus 5X-emen a képernyőn vannak az érintőgombok, amikkel szintén nincs bajom, megszoktam elég hamar. Mai 5.5" körüli tepsiknél szerintem nem akkora érvágás, ha egy kis csíkot leszakítanak a kijelzőből az érintőgombok. Játéknál és videonézésnél amúgy is eltűnik.
2017. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb az érintős pláne háttérvilágítással, lásd Xiaomi.

Mondjuk azért az oldalán a gombok maradjanak csak fizikaiak :D

2017. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából nekem is azért nem tetszik az érintéses, mert "lop" a kijelzőből

2017. febr. 19. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!