Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge vagy...

Samsung galaxy s7 edge vagy iphone 6s plus eri meg jobban?

Figyelt kérdés
Màrmint hosszabb tàvra. Ez kb 2-3 évet jelentene. Androidos telefon ezzel a hardverrel nagyon belassulna fél év alatt?

2017. febr. 18. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

"Androidos telefon ezzel a hardverrel nagyon belassulna fél év alatt?"


Igen, az Android sajnos ilyen. Nekem S7 van, de úgy megbántam, mint a kutya, ami kilencet kölykedzett. Ha tehetném, csak is iPhone, csak nem akarok már többet bukni a telefon ügyön.

2017. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

#1 Ha nem értesz hozzá akkor nyilván tönkremegy..


Nekem eddig volt s3-am, s4-em, note 3-am. Egyiksem mai darab volt, de mindegyik ugyanolyan volt 1 év használat után mint újkorában. Pedig azokra mindent leszedtem, teli volt felesleges cuccokkal.

Sose kellett visszaállítani mert annyira belassult volna vagy bármi.

Jelenleg s6-om van, ez egy éve megvan. Imádom. Jobb mint az iphone 5s-em amiről váltottam..

Nekem gyorsabbnak is és kezelhetőbbnek is tűnik.


Szerintem az iphone-t hamar megunnád. Ja és a minőséget már ott elrontotta az Apple hogy 1 év garit adnak.. Ja, cigizni se merj a készülék mellett mert ugrik a gari! (Benne van a kézikönyvben)


Ahogy a software fejlesztő, tapasztalt tanárom is mondjaná, iphone az gyerekeknek való.


Ő például a 360 security appot ajánlja androidra, nekem bevált és sose lassultak be komolyabb szinten a samsungjaim.

Lehet, hogy használatban gyorsabb az ios, de ettől még nem kell elájulni és földhöz vágni magunkat.


Én a galaxy s7-et ajánlom.

2017. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

"Ha nem értesz hozzá akkor nyilván tönkremegy."


Nekem 1994 óta van rádiótelefonom, gondolod, hogy nem értek hozzá? Inkább arról beszéljünk, hogy neked mióta van!? Egyáltalán éltél már 1994-ben?

2017. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Iphonera szavazok jómagam is.
2017. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
iphone
2017. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Árát is jobban tartja, mint az samsung fosok, előző voltam.
2017. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Trevor. ***** válasza:
64%
Mindkettő jó telefon és évekig elég lenne mindenre. Itt már neked kell eldöntened, hogy melyik a szimpatikusabb neked. Én az S7 Edge-t választanám, a vízállóság, bővíthető tárhely és az android miatt. Egyik sem fog belassulni.
2017. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

#3 Rádiótelefon :D Épp ezért értek hozzá jobban..

Mi a hasonlóság egy rádiótelefon és egy okostelefon között azon kívül, hogy mindkettővel lehet kommunikálni?

Valamint ebben a kategóriában értelmetlen azon vitatkozni, hogy "éltél már 1994-ben?". Ez a kategória pont a fiatalabbakat érinti. Ezzel nem azt mondom, hogy egy fiatalabb jobban ért a technológiához mint egy idősebb.

De ne felejtsük el, hogy a fiatalabb (akiket te lenézel) ezen nőtt fel, nem pedig rádiótelefonon.


Ha én leszek 30+ és megjelenik egy hiper szuper hidralikus gamer PC egy új op rendszerrel, lehet én sem fogok hozzá úgy érteni, mint az akkori tinik, akik azon nőnel fel, hogy azt használjnel



És beleírtam egy idősebb, szakmában jártas személy véleményét is az előző válaszomba. Csak hogy ne legyen neked annyira semmitmondó a 94-ben még nem élő emberek véleménye.


Még mindig Android

2017. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!

Láthatod két féle válasz van:

-egyik oldalról benyögik, hogy iphone

-a másik oldalról pedig észérvekkel próbálják alátámasztani, hogy android.

Ahogy azt már írták, mindkét telefon simán kibír két évet, androidnál pedig egy costum rom-mal még 3 évvel kitolható a használat. (Ez tapasztalat.) persze a döntés neked kell meghozni, de ilyen szinten nem lehet mellényulni.

2017. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Hogyan lehet észérvekkel megmagyarázni azt, hogy android??? A lassú, instabil, bizonytalan rendszert??? Meg hát ugye milyen dolog már az, amit ennyit kell magyarázni? Az androidosok folyton csak magyarázkodnak, hogy az android milyen jó! Az IOS és az iPhone meg simán csak jó. Magyarázkodás nélkül.
2017. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!