Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 (2016) vagy...

Samsung Galaxy A5 (2016) vagy Huawei P9?

Figyelt kérdés
Szeretnék a hónap végén új telefont venni. Viszont nem tudom eldönteni melyik telefon éri meg jobban. 3 évente szoktam vagy 4 újat venni szóval arra is gondoltam melyik megbízhatóbb hosszútávra. Hallottam egy par dolgot mindegyikről hogy a samsung procija jó de rosszul van kalibrálva. A Huaweinel pedig akad egy két app (snapchat instagram). A dupla kamera befolyásol valamit különböző appoknal vagy a telefon külön külön használja a két kamerát. Minden választ szívesen fogadok pro/kontra a legjobb :) (Microsoft Lumia 640rol váltok) ha a kijelzonel ez számít

2017. febr. 19. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Mindkettő jó, csak teljesen más kategória. A P9 a jobb. Erősebb, jobb üzemidő, jobb kamera. A két kamera közül az egyik monokróm. Fekete-fehérben sokkal pontosabban érzékeli az éleket, míg a másik kamera szines. A két kamerának köszönhetően nagyon szép képeket lehet vele lőni, a középkategóriás kompakt fényképezőkkel suerintem felveszi a versenyt. Továbbá csinálhatsz képeket, ahol utólag választhatsz, hogy távoli, vagy közeli fókuszt szeretnél, és így az előteret, vagy a hátteret elmoshatod. Portré készítésére ez nagyon hasznos tud lenni. Az a másik dolog, hogy a Samsung ezt egy kamerával is megoldotta az S szériánál (már az S6 is tudta)...


Az A5 is szép képeket készít, prémium hatást kelt, jól használható, de ha választanom kéne, akkor a P9-et választanám.

2017. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nekem is a P9re esik a választásom de szeretem meghallgatni masok véleményét választás előtt
2017. febr. 19. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a P9.

Az A széria a Samsungnál az a közép(esetleg közép-felső) kategória, míg a Huawei-nél a P, és a Mate széria a csúcskategória.

2017. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória. Akkor már inkább Samsung Galaxy S6 vagy A5 (2017). Ezek már felveszik a versenyt a P9-el és kB egy árban vannak vele. És én a helyedben S6-ot vennék vagy gyűjtenék még egy kicsit egy S7-re mert megéri.
2017. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Amint előttem már említették, egy S6-on talán elgondolkoznék a helyedben, az is jó választás lehet. Kb a Huawei P9-cel kb egy szinten van, az áruk is hasonló. Innentől meg már csak ízlés kérdése. Az üzemideje a sima S6-tal összehasonlítva jobb a P9-nek (az Edge-nek nagyobb az aksija), a kamera nagyjából hasonló, szerintem az S6-é egy picivel jobb. Amikor kijött, a legjobb kamerával rendelkezett a telefonpiacon. Azóta még szoftverfrissítésekkel picit csiszoltak rajta. Mára nem a legjobb, de még mindig az egyik legjobb. (Ahogy a P9 is).
2017. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!