Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge-hez...

Samsung galaxy s7 edge-hez milyen micro SD kártyák ajánlottak?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s7 edge-hez milyen micro SD kártyák ajánlottak?

2017. febr. 20. 01:51
 1/3 TR75 ***** válasza:

Igazából mindegy, de lehetőleg legalább Class 10 legyen (a full HD videók miatt), és valamilyen jobb márka. Kingston, SanDisk, Verbatim, hasonlók, vagy ha már Samsung, akkor Samsung.

És minimum 16 gigás.

2017. febr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
Amikor utoljára vettem SD kártyát, körülnéztem a piacon. A legjobb a Samsung EVO sorozata volt, gyors (Class10), elpusztíthatatlan, megbízható. Azóta gondolom vannak újabbak, de ezzel szerintem most sem igen lehet mellélőni.
2017. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Samsung EVO (class 10) 32gb-os sd-ét vettem és nagyon tetszik kifogástalanul működik, tehát köszönöm a válaszokat!:D
2017. febr. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!