Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Az eszkőz viszaállitása...

Sárvári Roland Csaba kérdése:

"Az eszkőz viszaállitása megtőrtént. A folytatáshoz jelenkezen be egy olyan google-fiókkal, amely korábban szinkronizált ezen az eszkőzőn. " mi a tehendő?

Figyelt kérdés

2017.02.17-dikén vetem egy hasznalt boltba egy készüléket

minden papirja megegyezik a készülékel.. csinaltam egy gyari viszaálitást mert lasunak tartotam a telefont és parfőlősleges fálj volt rajta! és most semire sem tudom használni szervizbe vigyem? vagy esetleg othol is meg tudom csinaálni a telefon NEM lopot! képet tudok küldeni mindenről!



#gyáriviszaálitás
2017. febr. 20. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A saját Google fiókodba sem tudsz bejelentkezni? (NEM lopott...Ricardo óta tudjuk ez mit jelenthet...:) )
2017. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

amugy nem tom miért kel minden egyes embert egy kalap alá veni! nem mindenki lopásbol fog megélni valaki tiszteségesen is meg tud élni!

én aszt hitem ez egy olyan oldal ahol par jotanácsot adnak egymásnak az emberek! hát tévedtem

2017. febr. 20. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!