Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik mobilnet blokkoló...

Létezik mobilnet blokkoló alkalmazás okostelefonra?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazásra lenne szükségem, ami blokkolja vagy jelentősen korlátozza az internet hozzáférést, ha a telefonom mobilnetre van kapcsolva. Ugyanis hiába állítottam be a telefonom az Adathasználatnál a mobilnet korlátozást, pl.: a Google Áruház alkalmazása ennek ellenére is jelentős adatforgalmat generál szinte majdnem minden hónapban. A frissítések már régóta manuálisra van állítva, tehát még Wifi kapcsolat esetén sem frissít automatikusan.

2017. febr. 20. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik.
2017. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barmelyik appot le lehet tiltani, nem kell ahjoz semmi app. A beallitasokban.
2017. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába tiltottam le, ennek ellenére is használja a mobilnetet. Már rég le van tiltva. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy van-e valamilyen app, ami a rendszer (vagy az app) beállításait felülbírálva korlátozza a megadott appnak mobilnet használatát.
2017. febr. 21. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a WasSmith megy lefele.
2017. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A székemben ülök, sorry.
2017. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!