Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobil Wifin frissíti...

Csaba1207 kérdése:

Androidos mobil Wifin frissíti a gmail-t, mobilinterneten nem, mi lehet az ok? Van előfizetésem, és a többi alkalmazás fut is rendesen.

Figyelt kérdés
Van előfizetésem, és a többi alkalmazás fut is rendesen adatforgalomról, de a gmail nem akar szinkronizálni. Korábban jól működött adatforgalmon is. Nem tudom mi történhetett. Átnéztem a szinkronizálási beállításokat, engedélyeztem hogy adatforgalmat is használhassa, de semmi. Azt írja, hogy "nincs kapcsolat". A szinkronizálási bellításoknál személyes adat szinkronizálási hibát ír legalul, de akkor wifin miért jó???

2016. júl. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az androidnak lelke van, és tanul. Csak ezt tudnám mondani.
2016. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy nem működik a neted, vagy van ilyen beállítás, hogy csak wifin szinkronizál.
2016. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van netem, hiszen minden más "netes" alkalmazás (pl: hírek, youtube, stb...) működik. Csak ez nem. A szinkronizálási beállításoknál beállítottam, sőt a google fiók beállításoknál is, hogy mindent használhat. Arra már rájöttem, hogy csak az alkalmazásból nem frissít, ha viszont megnyitom a szinkronizálást, és ott külön ráklikkelek, akkor szinkronizálja. Érdekes, de rohadtul idegesít, ráadásul a céges és a privát gmail-fiókom is fut, jó lenne út közben látni a bejövőket. Korábban jó volt, most mitől lett rossz?
2016. júl. 14. 09:17
 4/5 Fricsó válasza:
Hasonló problémával küszködöm én is napok óta. Kérdésem, hogy megoldódott-e, ha igen, akkor mi volt a megoldás, ill. a gubanc forrása.
2016. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!Nekem is ez a problémám😬!

Megoldódot?Hogyan?Köszi a választ!

2019. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!