Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vennétek...

Milyen okostelefont vennétek a lenti feltételek és keret szerint?

Figyelt kérdés

Céges telefont választhatok.

A keret nettó 50.000 Ft (bruttó 63.500 Ft, max ha kicsit túlmegy akkor rádobok, pár ezer ft nem gond).


A feltételek:

Dualsim, jól kezelhetően a két kártyával, a Nokia rendszere ilyen szempontból tetszik, most egy Lumia 630-am van, aminél nagyon jól működik párhuzamosan a két kártya és jól el is különül, hogy melyikről hívok, sms-ezek, netezek stb stb

4,5 - 5,5" képátló

Jó e-mail kliens, a Microsoft Outlook-kal jól kommunikál és könnyen kezelhet a levelezés

Vakus, jó minőségű hátlapi kamera

Jó, ingyenes online navigáció

Lehetőségekhez mérten erős akksi

Fő használati cél, telefonálás, e-mail, navigáció, fényképezés.


Ja és természetesen egy stabilabb, nívósabb, megbízható készülék kell hosszú távra



2017. febr. 21. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezek között is széjjel néznék: [link]
2017. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hehehe

jó minőségű hátlapi kamera 50-ert, hehehe :-D

2017. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1/2-es, bármilyen hihetetlen, tudom használni az edigital keresőjét, viszont 2évente foglalkozom telefonkérdéssel amikor cserélik a cégest.

3. Nettó 50.000, az bruttó 63.000, úgy látom ez még nem megy.


Egyébként a Lenovo K6-tal szemezek egyelőre

2017. febr. 21. 13:27
 5/8 meszike91 ***** válasza:
Kicsit több: [link]
2017. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Huawei P9 Lite minden feltetelt kielegit, dual sim-es telefon, jol kezelheto. 5,2"-es atmero, kenyelmesen lehet kezelni, szep kepeket lehet vele kesziteni(sok filter kozul lehet valasztani ami jol jon) Az akksija is rendben van, intenziven hasznalva is siman kibir egy napot, atlag hasznalatnal akar 2-ot is. Igaz, az ara kicsit meghaladja a keretedet (70k) de szerintem az a plusz 7.000 boven megeri, ahhoz kepest hogy mit tud.
2017. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi note 4?

Bár nem tudom itthon mennyiért megy.

2017. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os: A P9 Light lényegében ugyanannyi, mint a Lenovo K6 Power. Adattábla szerint csak az akksija gyengébb (elvileg) ára mindkettőnek 69.990 most az Edigital-ban 2 év garanciával. szóval azt a 7.000et még bevállalnám.

De formára a Lenovo jobban tetszik.


7-es: a Xiaomi Redmi Note 4? Csak a 4A-t találom mindenhol vagy a 3-at

2017. febr. 22. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!