Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szokhatnám meg az okostel...

Hogy szokhatnám meg az okostelefont?

Figyelt kérdés

Eddig kizárólag butatelefonom volt. Néhány hete hozzámkerült egy okos, de én továbbra is csak telefonálásra használom.


Netezni nem fogok rajt, amikor mindig ott van előttem a számítógép.



2017. febr. 18. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem fogsz rajta netezni? Jaj, most mi lesz a világgal? Mit nem fogsz még vele végezni, mesélj! Boruljunk egymás nyakába és zokogjunk...
2017. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván a netes dolgokat akkor lehet igazán kihasználni, ha van mobilneted, mert akkor úgy is eléred a netet, amikor nem vagy otthon. De ha nem akarsz egyelőre mobilnetet, hanem csak wifin használod az okos funkciókat, akkor is tudod más dolgokra használni.


Pl.:

Játékok, hírek, emailek olvasása: kiválóan kitölti a vécén töltött időt.


Chatprogramok, ha ismerőseiddel úgy is tartod a kapcsolatot (Hangouts, FB Messenger stb.): nem a gép előtt is tudsz velük beszélni.


Navigáció: Pl. Here Maps (volt Nokia Maps): a térképeket le lehet tölteni a telefonra, így nem kell hozzá mobilnet. A Google Maps is engedi területek letöltését, így akár azt is tudod használni.

2017. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Trevor. ***** válasza:
100%
Akárcsak a butatelefon, úgy az okostelefon is akkor válik igazán hasznossá, amikor nem otthon vagy. Ha van mobilneted, bármikor tudod használni, bárhol is vagy. Ha csak magamból indulok ki: játék, zenehallgatás fülhallgatóval, fényképezés, buszmenetrend, Facebook Messenger. Hosszabb utakra videók.
2017. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Megértem, nekem is könnyebb az asztali PC-met összeállítani a villamoson, hogy megnézzek egy e-mailt.

Sajnálom, nem lehet belekötni, olyan erősek az érveid.

2017. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Mit kell rajta "megszokni"?


Ha telefonálásra használod hát használd arra, váljék egészségedre :D

2017. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem játszom rajta viszont utközben hireket olvasok rajta,megnézem mikor jön az adott busz,villamos pontosan,google térkép segitségével ha nem tudom hogy juthatok el a célomhoz megnézem telefonon.
2017. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Majdnem mindig otthon vagyok, ahol a számítógép mindig megy. Amikor épp nem otthon vagyok, akkor munkahelyen és szintén gép előtt.


Nem szoktam utazni tömegközlekedéssel, csak biciklin vagy gyalog, de mindig ugyanazon útvonalon, ritkán hagyom el a települést ahol lakom.


Mobilnet van.


Mostanában számítógépen sem játszom, nemhogy telefonon.


Pszichiátirai eset vagyok, nincsenek ismerőseim, senki nem kíváncsi rám és én se másra, nincs facebook és egyéb fiókom. A hívásaim 90%-a bejövő hívás, a kimenő hívásaim költsége egy évre 3000 Ft.


Van fényképezőgépem, de azzal is ritkán fényképezek. Egyébként butatelefononal is lehet fényképezni, zenét hallgatni, emailt nézni.

2017. febr. 19. 09:57
 8/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Igazából mi a kérdésed?


Azonkívül hogy kényszeresen bizonygatod, mennyire nem kell neked okostelefon. Úgy teszel mintha rád lenne kényszerítve, hogy ha már megvan akkor használd....nem kötelező.

2017. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy, tud e olyat ami számomra is hasznos lehet.
2017. febr. 19. 11:17
 10/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
És ezt rajtad kívül mégis ki más tudja kideríteni? :D Csak te tudod mire akarod használni.
2017. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!