Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiert cserelnek alaplapot...

Mr305 kérdése:

Mennyiert cserelnek alaplapot Lg G4-ben? Javitasi ido kb mennyi?

Figyelt kérdés
A Loopboot hiba engem is utolert sajnos.

2017. febr. 23. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ingyen kéne,mivel ha jól tudom az LG kiterjesztette +1 évig még a garanciát.
2017. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem gyartoi garanciam van sajnos.
2017. febr. 23. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
LG IMEI alapján garanciáztad ami meg ott volt a telefon alján és elvileg a dobozán is.
2017. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem nagyon vagyok benne a temaban, szoval akkor elvileg gyari gari nelkul is dijmentesen cserelik?
2017. febr. 23. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, gyártói garival ingyen, nélküle kb 50 ezer környké
2017. febr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban ez drága kör leszha alaplapor kell cserélni. De ez biztosan hardver eredetű? Valahogy nagyon nehéz elképzelni. Annyit írnak csak az oldalak hogy alaplap csere de az sehol sincs hogy pontosan mitől van. Nagyon gyanús hogy ez lehúzás, javítsatok ki ha tévedek. Kapcsold ki a telefont utána meg nyomd a power+hangerő le gombot amíg az lg logo meg nem jelenik, akkor engedd el és ha belép a recovery mod ba akkor semmi abaja a telonak és csak ujra kell rakni a rendszert
2017. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!