Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok rendelni vodafonosként...

Tudok rendelni vodafonosként a telekomtól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni új telefon, és az a kérdésem, hogy ha én vodafonos vagyok és vodafonos sim kártyám van, attól én még tudok-e használni egy a telekomtól rendelt telefont? Valaki világosítson fel ezzel kapcsolatban legyen szíves, mert én ehhez egyáltalán nem értek. Előre is köszönöm a normális válaszokat :)

2017. febr. 23. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

hát akkor lesz 2 SIM kártyád. ha vodafonenal kötöttél hűségszerződést ami még érvényes, akkor továbbra is fizetned kell az előfizetésed. Ha feltöltőkártyás, akkor nyilván nem vagy köteles használni.

Viszont elárulom, hogy általában SOKKAL jobban megéri a telefont szaküzletben venni, hiszen a telefonszolgáltatók bőven beleszámítják a havidíjakba a telefon árát, még akkor is, ha ezt nem mondják vagy nem tűnik fel. Különben nem érné meg nekik...

2017. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Telekomtól rendelt telefonok telekom függők, tehát nem működnek más szolgáltató sim kártyáival. De van kivétel, pl én a telekomtól vettem Huawei P8-at, de mégis kértyafüggetlen, vagyis minden sim kártyával működik.
2017. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megakarod tartani a számod, ott a számhordozás. ( némely díjcsomagra adtak is havi 1-2e ft kedvezményt, lehet már nem, de 1-2 hónapja még volt ilyen akció)
2017. febr. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!