Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet olyan, hogy a telefon...

Létezhet olyan, hogy a telefonom magától törli a sim kártyáról a névjegyeket?

Figyelt kérdés
Egy lumia 640 LTE a telefonom.Szerettem volna telefonálni,de azt írja,hogy nincsenek névjegyek a telefonon.Régóta megvan ez a kártyám,nagyon fontos számok vannak rajta.Nem hiszem el,hogy eltűntek a nevek,és a telefonszámok.Egy hard reset ilyenkor segít?

2017. febr. 24. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem törli.

Nem segít.

2017. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mégis akkor mit csináljak?
2017. febr. 24. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a telefonmemóriában lévő névjegyeket mutatja?
2017. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mutat semmit se,olyan mintha kitörőltem volna minden nevet és számot.Ha elmentek 1 újat az látszik,de csakis az.
2017. febr. 24. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:

A névjegyeket vagy a SIM kártyán tárolod, vagy a telefonmemóriában.

Nem lehet, hogy csak az egyikeket mutatja?

2017. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Windows-oson szerintem csak a telefonon tároltakat látod. (A SIM kártyán lévőket csak importálni lehet.)


Nem változtattál valamit a Microsoft fiókoddal kapcsolatban? Talán a jelszó megváltoztatás is okozhat ilyet...

2017. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem változtattam semmit se a telefonon,de az outlook azt írja,hogy beavatkozás szükséges.
2017. febr. 24. 15:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt írja az outlook:Hiba történt a szinkronizálás során.Hibakód:itt egy csomó számot ír ki és ennyi.
2017. febr. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!