Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A GPRS elég Facebook Messenger...

Csete Tamás kérdése:

A GPRS elég Facebook Messenger-hanghíváshoz?

Figyelt kérdés
3G-vel (HSPA, HSPA+)-al jól működik, de a GPRS elég Messenger-hanghíváshoz?

2017. febr. 24. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
keves
2017. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy a GPRS elég hogy üzenetet küldjek valakinek messengeren
2017. febr. 24. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég
2017. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam(telekom) már EDGE hálózaton szinte be sem tölt semmit...nem, hogy netes hanghívás menjen rajta.
2017. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is kipróbáltam de csak akadozva meg torzítva hallom a beszédet, mintha valami robot beszélne.
2017. febr. 25. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
GPRS kb 30 kbps sebességű adatátvitelt jelent. Manapság az 1 mbps sebesség is tetűlassúnak számít. Ez annál 33-szor lassabb. Gprs hálózatot ma már csak minimális adatot forgalmazó terminálok használnak. Okostelefonon történő internetezéshez tökéletesen alkalmatlan, mert mire betöltene egy weboldal, te közben megőszülsz. Normális sebességű internetezéshez 3G (de inkább 4g) lefedettség szükséges.
2020. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!