Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e megvenni Galaxy s6...

Érdemes-e megvenni Galaxy s6 edgét, ha most lejár az s5-ösöm hűség ideje, de még jó?

Figyelt kérdés
vodafonos vagyok . meddig működnek ezek a telefonok ? 1 éve ráestem és elgörbült , de még jó . s6-ra gondoltam , de már kifutó széria , így is csak edge van már . s7-et pedig sokallom és a fényképezője is rosszabb és nem is zoommol . Vagy más ötlet helyette ? hogyha megveszem és elrakom , nem lesz baja ?

2017. febr. 25. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még megfelel,bár a 2GB RAM hamarosan kevés lesz.
2017. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább s7. Nem sokkal drágább és mindenben jobb. A fényképezője is sokkal jobb, nem tudom honnan veszed, hogy rosszabb.
2017. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

S6 edgem van, gyakorlatban a leggyorsabb telefonok között simán elfér..:)

Szerintem várok s8-ig, én teljesen elégedett vagyok az enyémmel.

Kamerában jelenleg az s7 a legjobb, fogalmam sincs honnan vetted, hogy nem zoomol és rosszabb.

A helyedben várnék s8-ra.

2017. febr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem s6 edge, baratomnak s7 edge van. Az s7nek a kameraja lenyegesen jobb kepet csinal. Meretileg is kenyegesen nagyobb az s7. Mindketto jo telefon.
2017. febr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a 4 telefon van hasonló árban: [link] (kivéve a Zuk Z2, mert az sokkal olcsóbb).

2017. febr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
+1 OnePlus 3T
2017. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zuk Z2-re tudtommal nincsen normális lokális ROM.

De a 3T valóban jó választás.

2017. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az viszont jó lenne ha kérdező pontosítana:

- Új előfizetéshez szeretne mobilt (ezt nem ajánlom).

- Feltöltőkártyáshoz szeretne mobilt (ezt sem ajánlom)

- Boltbó/webshopból szeretne mobilt (ezt ajánlom), viszont írja meg, mennyi a keret. Számít az is, hogy akciósan nézte ki, vagy valami nagy leárazás keretében, de az is, hohy egy szürke importos boltból, ahol ugyan olcsó, csak trükköznek vele.

2017. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:

Amíg megfelelően működik a jelenlegi, addig felesleges csak azért elhozni egy másikat, mert lejárt a hűségidő. Annak semmi értelme, hogy berakod a vitrinbe porosodni.

A helyedben addig használnám a meglevőt, amíg semmi gond nincs vele, és ráérnék utána másikat venni. Addigra valószínűleg az általad említett S7 is megfizethető lesz.

2017. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! meglévő vodafon előfizetéshez néztem telefont , lehetőleg vodafonost , mert nincs kedvem egybe kifizetni akkora összeget , max egy részét , de mindenféleképp magyarnyelvűt . A vodafon honlapján hasonlítottam össze a 2 telefont , s7 : 12/5 MP és nem ír zoomot , s6edge : 16/5 MP és 8x zoomot ír . Viszont a 7es vízpor álló ..Szoktam neten rendelgetni , de műszaki cikket még nem volt bátorságom , csak magyartól .De kimondottan még ott tartok , hogy meddig bírják ezek a telefonok ,2 év után nem mennek-e tönkre pikk-pakk
2017. febr. 25. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!