Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iPhone 7-ből...

Szerintetek iPhone 7-ből melyik fekete a jobb? A matt vagy a kozmosz?

Figyelt kérdés
Állítólag a mattról lepattog a festék még, ha vigyáz is rá az ember, a kozmoszfekete meg nagyon könnyen karcolódik és rögtön látszik rajta minden ujjlenyomat, ami azért rontja a képet.

2017. febr. 25. 10:13
 1/5 anonim válasza:
Nekem a matt jobban tetszik. De ez hogyan illik ebbe a témába?
2017. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mobiltelefonhoz akartam :S
2017. febr. 25. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mattról rosszat nem hallottam, kozmosz (jet black) ról viszont igen.


Jet black szebb, viszont ha azt veszed, hogy tok kell hozzá, hogy ép maradjon (ami ugye eltakarná) semmi értelme.

Matt szerintem jobb

2017. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zselé6 ***** válasza:
Énis a mattot választanám mert a kozmosz nagyon karcolódik,de ha tokban fogod hordani akkor tök mind1 melyiket veszed
2017. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem matt van már egy jó pár hónapja és megkell mondanom nem annyira vigyáztam rá de brkrm semmi baja a hátuljának
2017. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!