Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7,7 plus tulajdonosok,...

Iphone 7,7 plus tulajdonosok, melyik zavar benneteket a legjobban/mit hiányoltok a legjobban a készüléketekből?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban a fenti modellek tulajdonosaihoz szól, de persze szívesen veszem egyéb típusú iphone-okkal rendelkező válaszadók visszajelzéseit! :) Tehát az alábbiaka közül melyik zavar benneteket a legjobban? A kérdés nem feltétlenül panaszkodásra irányul,olyan válaszoknak is örülök,ahol a tulajdonos alapvetően szereti a terméket,csak hiányol valamit a készülékéből.


- Akkuidő

- Jack-aljzat hiánya

- egyéb (ha igen, mi/mik?)


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2017. febr. 26. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szóval haladjunk sorban:

Akkuidő:

Az akkuidő engem egyáltalán nem zavar számomra bőven elég és kitart 2 napig is rendes használat mellett (tegát kétnaponta este töltöm)

Jack:

A jack csatlakozó egyáltalán nem tud érdekelni mert eddig sem használtam mivel hogy egy jó ideje csak Bluetoothos Füleseket használok(Beats Studio) cserébe viszont szebb és erősebb hangja lett (Stereó dual)

Egyéb: Egyedűl talán a Változatlan Dizájn zavar, de az orvosolva lesz valőszínűleg idén.

Nekem egyéb problémáim nincsenek.

Készülékem:

iPhone 7+ Matt Fekete 256GB

2017. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a Jack zavar visszafelé! Azaz hogy a fülhallgatót nem tudom laptophoz csatlakoztatni. Az akku üzemideje nálam is 2nap. Még egy apróság. 3hónappal a vásárlás után ki lett cserélve. 1hónapod most a csere iphoneom és a kijelzője változtatja a szineit. Meg nem kapcsol ba néha. Meg van hogy ráduhom tölteni és semmi.
2017. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%
Tudom, hogy le leszek pontozva, de az ilyen embereket nem értem, mint az 1-es. Megveszi a 256 GB-os (!!!) legújabb iPhone-t, de már 2 hónappal a vásárlás után a cserét várja. Persze, senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mire költi a pénzét, de szerintem pont az ilyen emberek miatt van sok előítélet az iPhone tulajokkal szemben, akik a legújabb, legnagyobb tárhelyűt már egy év után cserélik. (Komment alapján a design miatt.)
2017. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az akkuidő nekem maximálisan megfelel, én kb 3-4 naponta töltöm. :)

A jack aljzat eleinte fura volt, hogy nem tartozéka a készüléknek, de hamar megszoktam és ma már egyáltalán nem okoz gondot. Néha a saját fülesét használom (amikor sikerül valami csoda folytán a fülembe erőszakolni XD) néha meg az átalakítóval egyéb fülest. Minden esetre valóban eszméletlen hangzást biztosít ez a kis husi. *u*

Szóval nekem lényegében abszolút semmi problémám nincs ezzel a telefonnal, mondjuk én még igazából eléggé újonc "almásnak" számítok, mivel december óta erősítem a iPhone tulajdonosok táborát, de az első perctől imádom és egyáltalán nem bántam meg, hogy váltottam a 'droidról'. ;) Számomra nincs kifogásolható dolog.

A telóm egyébként egy 32gb-os rosegold 7+. ♥

2017. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem iPhone 7 plus-om van, androidról váltottam hosszú idő után. Egyetlen egy nagy aggodalmam volt a készülékkel kapcsolatban, az pedig az akksi. Rengeteget használom a telefonomat, netezésre, chatelésre stb. Legnagyobb meglepetésemre az akksi hihetetlenül jól bírja. Anno azért váltottam androidra mert az utolsó Apple termékem ami volt az a 4S volt, aminek nem volt a legerősebb az akksija. Állandó használattal max fényerőm használva nekem 7:00-22:00 óráig simán megy. A jack hiánya engem kicsit sem zavar. Nagyon elégedett vagyok a telóval, egy jó ideig tuti nem váltok.
2017. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!