Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor megvettem az iphonomat...

Amikor megvettem az iphonomat nem tudtam hogyan kell itunes fiókot csinálni ezért haveromét használtam. Ő az ipadről csatlakozott rá a fiókjára. és a srác akinek a fiókjában voltam tegnap aktiválta az i messaget az ipaden. Vélemény?

Figyelt kérdés
De sajnos amit beszéltem üzenetben másokkal azt mind elküldte neki. A kérdésem az lenne hogy amit az aktiválása előtt küldtek üzenetet azt ő is megkapta? Vagy csak azt amit az aktiválás után küldtek?
2017. febr. 27. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Xar ügy !
2017. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Ne használj közös fiókot a haveroddal! Csinálj egyet magadnak, ingyen van. Persze jobb lett volna rögtön csinálni a telefonhoz, mert most törlődni fog az összes alkalmazásod.
2017. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az előtte küldött üzeneteket látja?
2017. febr. 27. 17:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy mást láthat?? pl:messenger,facebook stb?
2017. febr. 27. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
facebookot nem
2017. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
messenger?
2017. febr. 27. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:
A messengert sem. Habár ha kimentetted a messenger jelszót a keychainbe akkor.... nem tudom, talán onnan ki lehet szedni egy másik iphonon. Változtasd meg a messenger jelszót azonnal, akkor biztos nem fog tudni belépni.
2017. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából én nem használok messengert.Csak belépek a safarin a facebookba és úgy.De a haveromnak messengere van.Akkor?
2017. febr. 28. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez is kérdéses, a keychaintől függ. Sajnos erre igy nem lehet biztosan válaszolni, attól függ használtad e a keychaint és kimentetted e a jelszót a szafariban. Ha kimentetted és az is be volt állitva hogy a keychain mentse ki az icloudba akkor van esély arra hogy belépjen, persze ha nagyon akar.
2017. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Haverom a srác..És mit tehetnék ellene hogy ne történjen többet ilyen?
2017. febr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!