Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TWRP belépés reseteli az...

TWRP belépés reseteli az oprendszert (Lineage OS) mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Oneplus 3


Lineage OS feb 22-es verzió // TWRP 3.0.3.0 // Bootloader nyitva


Első custom rom, minden működik rajta, de ha belépek a TWRP-be, még ha nem is csinálok semmit, gyárira reseteli a telefont, és állíthatom be újra.


Próbáltam reboot-al kilépni, power off-al kilépni, mind2 esetben gyárira resetelte.


Ez azért zavaró mert updateket letöltve TWRP-vel kellene telepíteni, de ha mindig reseteli magát kellemetlen, meg zavaró mindig újrabeállítani meg belépni, letölteni az appokat.


Telefon tárhelyét, nem formázza tehát a zenék/képek megmaradnak szerencsére.



2017. febr. 28. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Na várj: "updateket letöltve twrp vel kell telepíteni". Custom rom ot úgy frissítünk(telepítünk fel újabb verziót recovery-n keresztül) hogy mindjárt factory resettel kezdjük. Recoveryn keresztül úgy nem tudsz frissíteni hogy megmaradnak az adatok, alkalmazások. A google fiókodon be kell kapcsolnod a biztonsági mentéseket, és uj rendszer telepítése után amikor először belépsz a google fiók ba, akkor válaszd ki hogy alkalmazások visszaállítása. Minden vissza áll, az összes alk., A wifi jelszavak, még a háttérkép is. Remélem jól értelmeztem, mert olyannal még nem találkoztam hogyha belépsz twrp be automatikusan resetel. (Sok telefonom volt ezzel a recovery-vel). Ha meg mégis ez van akkor telepíts fel régebbi vagy újjab verzió twrp recovery-t
2017. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösszi, de már megoldódott


TWRP legfrisebb hivatalos verziója bugol a nougattal, és egy nem hivatlos fixelt twrp-t kellett használjak.


Ha valaki ugyanezzel a problémával szenved:


[link] ezzel működik

2017. febr. 28. 22:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Cachet töröltem csak, és úgy frissítettem rá az updatet, persze elötte mindent elmentettem ami fontos.

Nem volt semmi probléma minden a helyén, elvileg régen mikor még CM volt lehetett OTA-n is frissíteni TWRP-vel, de mostani postokban inkább azt ajánlják hogy keressük ki az updatet és úgy flasheljük rá cache törléssel, merte bootloop lesz

2017. febr. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!