Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb iPhone...

Melyik a legjobb iPhone szerintetek? (az összes közül) És ha választani kéne iPhone 6S vagy iPhone 7 plus?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én 6Sről váltottam 7 plus-ra. az üzemidő miatt megérte, más miatt nem igazán, kamerában is pont annyira jó, a fényérzékenység különbség nem akkora, hogy a 7 plus sokkal jobb képeket csináljon gyengébb fényviszonyok mellett.
2017. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6S és a 7Plus közül a 7Plus. Fülhallgatót nem szoktam használni, így a jackdugó hiánya nem zavar.
2017. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Nekem meg mivel szükségem van a Jack-ra így a 6S lenne a befutó.

Szóval mindenkinek meg vannak a saját igényei.

2017. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

10 000ft-ért már kapsz jó vezeték nélküli fülhallgatót...


Volt pár éve egy Galaxy Note 1-esem. Nagyon tetszett a nagy képernyő, ezért iPhone 7 Plust vennék. A fényképező sem utolsó szempont számomra, ez is picit a 7 Plus felé dönti a mérleget. És az üzemideje is jobb a többi iPhonenál.


Az a másik dolog, hogy nekem sok ideig tart 1000€-t félrerakni, hülye lennék ennyit kidobni egy telefonra, még ha az milyen jó is lenne. Szóval ha mindenképp iPhonet szeretnék venni magamnak, akkor használt 6-ot néznék 32GB tárhellyel, picit elérhetőbb áron. De mindenki addig nyújtózkodjon, amíg a takarója ér. Ha megteheted, jelenleg a 7 Plus a legjobb. Ha szereted a kis kijelzőt, akkor meg SE.


De részemről egyideig azt hiszem, maradok az Androidnál, még ha milyen jó is az iPhon.

2017. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*iPhone
2017. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem fontos volt a gyorsaság, a stabil rendszer, és hogy évek múlva is működjön a telefon, valamint hogy ne legyen tepsi méretű, egykezes használathoz kényelmes legyen, ezért lett az SE. Előtte 4S volt, amit még nem cseréltem volna le, de egy akksi-hátlap cserét már nem akartam bevállalni, viszont ezt is használom még. Telefonálásra még jó az akksija, úgy kibir 1 napot, de ha egésznap telefonálok, emailezek vele, akkor már hamar merül. 4-5-6 évente veszek új telefont, az iPhone addig bírja, szemben az androiddal, ami 1-2 év, melette egy szenvedés vele dolgozni a lassulása miatt.
2017. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Kedves utolsó. Nem értek egyet veled, hogy egy Androidos telefon 1-2 évig bírja. Tudom, az IOS stabil, az Android meg labilis a legenda szerint, de ahogy teltek-múltak az évek, ez az állítás már nem teljesen megfelelő, feltéve, hogy egy Androidos felsőkategóriás készüléket nézel.


Például én egy Samsung Galaxy S6-ot használok, ami már két éves készülék. Ennek ellenére nem szaggat, nem akad, minden hibátlanul, gyorsan fut rajta. Még legalább 3 évig tervezem használni váltás előtt, ami az eddigi tapasztalataimra alapozva úgy érzem, reális. És egy custom ROM-mal még ezen felül kb 1-2 évig normálisan használható marad, szóval egyáltalán nincs gond a mai felsőkategóriás Androidos telefonok stabilitásával (Első generációs Notet használtam 5 évig. Csak 5 év után adtam el, akkor kezdett zavaróan lassulni...). Lehet, hogy az iPhone fél másodperccel gyorsabban tölt be egy weboldalt, de az nekem egyáltalán nem prioritás. Számomra fontosabb, hogy szép képeket készítsen, bárkinek át tudjam küldeni, és bárkitől tudjak fogadni fájlokat. Az se baj, ha az akksi egy teljes napot kibír, és ha egyszerűen, számítógép használata nélkül tudok zenéket letölteni mondjuk YouTuberól.


Inkább úgy különböztetném meg a mai világban a két operációs rendszert, hogy míg az IOS picit kevesebb beállítási lehetőséget kínál, hülyebiztosabb, az Androidot viszont könnyebb elcseszni, de több szabadságot ad.


Tartósság terén (az azonos árkategóriájú készülékek!!!) Kb ugyanott vannak.

2017. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Androidból volt Sony Xperia Z5 compactom cégesként, ismerősömnek van sima Z5, egyiksem jött be. A céges sony a fiókban pihen kikapcsolva, mert nem jön be az android, meg lassabb, mint az iPhone. Oké, elhiszem, hogy jó az android, de 125 000 volt az SE, ebben az árban nincs olyan androidos telefon, ami hozná azt, amit az SE, több pénzt meg nem adok érte. Nekem ennyit ér meg a dolog, itt pedig az iPhone verhetetlen sebességben és stabilitásban.
2017. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Oneplus 3T
2017. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vágodeszkát kerestem, hanem telefont, szóval a oneplus kilőve.
2017. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!