Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért meríti a rendszer a...

Miért meríti a rendszer a telefonom eszméletlenül gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig az Asus zenfone 2 deluxe készülékem bírta 1 napig kényelmesen 100%toltesrol.. Pár napja elkezdte azt csinálni, hogy 5 óra készenlétben való pihenés után 18% ra lemerul... Semmi nem fut, semmi facebook, se semmi, az akkumulátor információknál azt írja a telefon, hogy a rendszer meríti a leggyorsabban .. Mit tegyek hogy ez helyre jöjjön?

2017. márc. 2. 13:58
 1/3 anonim válasza:
Nem forró a telefon? Milyen idős? Nem terhelted túl a napokban?
2017. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajánlok egy hard resetet(gugli videó turtorialokat ad ki rá) Ha nem segít egy firmware cserét. Ha van gari akkor ezeket hagyd figyelmen kívül és vidd be. Ha egyik se segít akkor bevinném minden lényeges infóval a szervízbe és ott talán mondanak gyorsba valamit. Akksira tippelek, hogy megadta magát.
2017. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
április közepén lesz 1 éves, nem melegszik, csak átlagosan, egyáltalán nem terheltem túl, szinte használni se nagyon használom.. Én is attól félek, hogy az aksinak, annyi, garanciáztatni nem akarom, mert az asus supportja híres a hónapokon át tartó szakarodásukról, és nem tehetem meg, hogy elszakadok a készülékemtől hónapokra, hogy aztán közöljék: "ezt nem fedezi a garancia, 40.000- " :( :(
2017. márc. 3. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!