Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én utálom az iPhone-t. Nekem...

Én utálom az iPhone-t. Nekem pl sosem lesz iPhone-m. És neked?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem, gyors és megbízható. Nekem 4 éve meg van az Iphone 5, semmi baja. Nem tervezem lecserélni sem.
2017. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért kellene utálni egy Iphonet?

Hozzádvágták, nem adnak másfélét?

Sem a telefonok, sem a gazdáik nem egyfomák.

Tudomásul veszen az Iphone sajátosságait, előnyeit, hátrányait és eldöntö(tte)m, hogy én szeretnék olyat.

Másfélét vettem, de ettől még nem utálom, nem bántott, nem okozott bosszúságot. Nincs miért utálnom.

Ennyi...

Az embert már nem társítsd hozzá, akinek van, és ahogy némelyik viselkedik!!!!!! Nem a telefon tehet róla.

2017. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyelőre nekem se lesz soha, de én nem úgy utálom hogy azt se tudom mi az. Egyszerűen csak tudom hogy az android számomra egy sokkal megfelelőbb rendszer. És maga az Apple sem tetszik. pl headphone jack eltávolítása, mindig különcködés stb..
2017. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
87%
Hogy utálhatsz valamit, amid még nem is volt?
2017. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alex Fly ***** válasza:
69%
Valószínűleg nekem sem lesz. Vagy max második telefonnak. De egyáltalán nem utálom. Attól, hogy az én igényeimet nem elégíti ki, sokaknak -akik csak az alapvető funkciókat használják egy okostelefonon- tökéletesen megfelel.
2017. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sem lesz, még ha annyi pénzt áldozhatnék is rá, akkor is abban az árban droidosat vennék a testreszabhatóság miatt, meg nem köti meg semmivel a kezemet, mint az iOS.
2017. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez a kérdés már megint mi?

Utálod. Ok. És?

2017. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Utáltam az iPhone-t, de vettem, hogy kipróbáljam.

Azóta még jobban utálom. :D

Maga az ios nem rossz, nekem a készülékekkel van a bajom.

2017. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
jól gondolom, hogy te itt most provokálni akarsz meg vitát gerjeszteni? Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2017. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
82%
Én meg az Androidot utálom. Utálom, mikor ledobja naponta többször az SD kártyát, utálom, mikor magától újraindul a telefon. Azt is utálom, mikor elkezd belassulni és akadozni. Na bumm. Én meg most fogok iPhone-ra váltani.
2017. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!