Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most jött el a pillanat, hogy új telefonom legyen. Mindenképpen Sony-t szeretnék és 150 ezer alatt. Most is Sony-m van és nagyon szeretem, de sajnos már nem éppen a legjobb. (Sony Xperia M2)
2017. márc. 2. 20:59
 1/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Oneplus 3T
2017. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Márka hűség meg felesleges,mert egyszerűen a Sony már nem az igazi.Régi Sony-k még viszonylag jók voltak az SP kivételéve.(nekem is van egy mai napig működő M)De már elég sok idő eltelt azóta.Egyszerűen XZ alatt felesleges Sony-ba gondolkodni,de ugye ott meg a kamera a konkurencia alatt van.

Ebben az árkategóriában a O+3 és a Honor 8 a jó vétel,esetleg sufniból HTC 10.

2017. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók mondják, Oneplus 3t, vagy Honor 8. (Nekem az utóbbi van, meg vagyok vele elégedve)
2017. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 2. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez biztos hogy jobb mint a Sony.

[link]

2017. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!