Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corbyt hogy lehet...

Samsung Corbyt hogy lehet számítógépre csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy corbym de nem volt hozzá usb csatlakoztató, de egy másik samsung telefonjának a kábelje jó hozzá de nem tudom telepíteni mert nincs lemezem. Meglehet ezt oldani vagy venni kell egy lemezt?

A telefonon elvileg lehetne zenét hallgatni, filmet nézni, játszani de hogyan ha nem adnak hozzá kábelt hogy rátöltsük?

Bocsánat ha volt már ilyen kérdés, de én nagyon hülye vagyok ezekhez.


2010. máj. 9. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
én egy j700 kábelét használtam, nem telepítettem semmit behozta magától
2010. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez is j700 kábel de még sem működik.
2010. máj. 9. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg mielőtt hülyeségeket kérdeznél, megnézhetnéd a samsung oldalán. Komolyan nem értem.. ha valami 10 mp alatt megtalálható Google-ben miért nem azt használják az emberek, miért jobb beírni ide?

[link]

kigugliztam neked parancsolj....

2010. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó bocsánat hogy raboltam az idődet, de képzeld nem lehet mindenki olyan számítógép zseni mint te. Mint ahogy már korábban is írtam én hülye vagyok az ilyen technikai dolgokhoz, remélem ha te tévedsz olyan témába amihez nem értesz több türelemmel válaszolnak neked....
2010. máj. 10. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem technikai tudás kérdése, ha meg se próbálsz először rákeresni. Engem még informatikus ismerősök is megkérdeznek msn-en bizonyos témákban, legyen az informatika vagy történelem, miközben a google 1. helyen adja a megfelelő találatot.
2010. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem is samsung corbym van , vettünk hozzá USB csatlakozót (3000Ft). Eleinte nem tudtam hogy kell , de ma rájöttem töltsd le a BLUESOLEI-t és a NEW SAMSUNG PC STUDIO-t. működni fog.

2011. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!