Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell csatlakoztatni a...

Hogyan kell csatlakoztatni a számítógépre Samsung Galaxy Ace telefonomat?

Figyelt kérdés

Bedugom, pittyen is. Elkezdi tölteni, de az automatikus telepítő nem találja a telefont. Telepítő CD nincs, Nem is kérdez rá, hogy kívánom-e csatlakoztatni a telót. Valaki segítsen legyen szives, mert enyhén szólva is szétb@sz az ideg! :D

Előre is nagyon szépen köszönöm!


2011. ápr. 9. 19:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A telefont csak akkor látja a gép, ha át van téve USB módba, különben nem. Ha így hagyod, akkor viszont a telefon nem látja, vissza kell kapcsolni.
2011. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült???? :)

Nekem most ugyan ez a problémám...és a ,,szétb@sz az ideg..." rám is illik most...!!

Szóval segítenél??


Bocsi az off-ért...

2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
beállítások---->alkalmazások---->fejlesztés---> usb hibakeresés ki és akk már csatlakoztathatod is
2011. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

21:03 vagyok

Köszi azóta sikerült...;) :D

2011. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Mikló Richárd válasza:
Nekem is ezzel van bajom...meg is csináltam amit leírtál de nekem automatikusan vissza pipálja így nemtudom mit csináljak:/:S
2011. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Mikló Richárd válasza:
mostmár nem is érzékeli a gép..-.-
2011. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Akos996 válasza:
Én nekem az lenne a kérédsem hogy én amiket leírtatok megcsináltam de mégsem ismer fel a gép csak elkezd tölteni a telefon!!!! Ezzel mit tudok kezedni????
2011. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
Bocsi az offért, de én ma vettem meg a telefont, és nekem sem megy..pedig megcsináltam ezt a beállítások->alkalmazások->... dolgot. A telefon csak elkezd tölteni, de nem történik semmi! Segítene valaki, hogy most akkor mi baja van?!
2011. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is leírták azt a folyamatot kell követni!

Egy a lényeg,ha újra kipipálja addig csinálod amíg nem lesz narancssárga az android alakocska..:P

Akinek pedig csak elkezd tölteni az az USB-hibakeresés-t pipálja ki vagy be...és akkor már nem csak tölteni fog hanem csatlakozni próbál majd de automatikusan vissza fogja pipálni és akkor indul el az idegtépő folyamat,hogy kipipálod csatlakoztatni próbálod és reménykedsz hogy sikerül...:) általában nekem vagy másodjára vagy 100x sikerül..:D bár ma elsőre csatlakozott...:)

2011. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Sziasztok! Én ma kaptam meg ezt a telefont és ugyanez a problémám. Követtem az utasításokat, de most már ott tartok, h a gépem nem is érzékeli. :-(
2011. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!