Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert fogy irto gyorsan a...

Miert fogy irto gyorsan a tarhely a telefonomon (Android)? Tegnap este volt 330mb helyem, felmasoltam kepeket, toroltem parat. Most reggel 0, 00mb volt.

Figyelt kérdés

Kivettem egy simkartyat (dual simes, de bena, sd kartyat az egyik sim helyere lehet tenni), igy lett hirtelen masfel giga szabad _telefon_tarhelyem.


Szuksegem van a 2 simre, es igen, sokat fenykepezek/videozok, de azt hittem,10gb azert eleg egy darabig.


Ugyanigy egyik nap kitoroltem egy kis mappat (1 vagy par kep volt benne, max par10mb), es hirtelen lett egy gb tarhelyem. Masnap csinaltam egy 1perces videot (55mb), maradt utana 330 mb tarhelyem. A telefonom rossz, vagy en nem tudok valamit?



#memória #Android #okostelefon #SIM #tárhely smartphone
2017. jan. 17. 12:48
 1/2 anonim válasza:

Én is ugyan így vagyok .

Hogyha törölsz pár frissítést akkor lesz pár szabad Mb -d .

Próbáld meg hátha . Nekem sikerült . :)

Remélem segítettem :)

2017. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lefoglalt hely mellett mindig kell a telefonnak egy csomó hely az ideiglenes "cache" fájloknak.


Minden program foglal helyet magának, vagy böngészőben pár oldalt megnyitsz és máris lefoglalta azt a 2-300 MB-t.

2017. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!