Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményeteket a Huawei...

Nyarierik123 kérdése:

Mi a véleményeteket a Huawei p8 telefonról?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen telefonom van de egyszerűen utálom!

Miután megvettem egy hónappal később zöld foltok jelentek meg a képernyőn, néhány héttel később a micro USB csatlakozó ment tönkre(nehezen érintkezik), utána a kamerának az autofókusza halt meg...stb.

Azóta fél év telt el, még mindig használom, de már annyi baja van hogy meg sem tudom számolni.


Biztos azt hiszitek hogy én egyszerűen nem tudok vigyázni rá, pedig ez előtt évekig Samsung galaxy s4-em volt és az mindig tökéletesen működött

Nektek mi a véleményeteket a Huawei-ről?

Nekem az hogy kínai sz*r!

Eddig ez volt a legrosszabb telefon ami valaha a kezemben volt!!



2017. márc. 4. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne garanciában megcsináltatni még mielőtt letelik?
2017. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Trevor. ***** válasza:
Először is azt nem értem, miért nem garanciáztattad? A márkáról saját véleményem nincs, ugyanis nem használtam Huawei telefont (csak kipróbáltam valamikor Media Marktban). De jókat mondanak róla, hibás darabok meg mindig is vannak.
2017. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hétfőn fogom bevinni a telekomhoz, de eddig azért nem vittem be mert attól féltem hogy akár egy hétig is ottmarad, én meg egy napot sem bírok ki telefon nélkül
2017. márc. 4. 18:13
 4/12 Trevor. ***** válasza:

És tényleg nincs efekvőben egy régu Nokia vagy valami?

21. századi problémák...

2017. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"És tényleg nincs efekvőben egy régu Nokia vagy valami?

21. századi problémák..."

Az a baj hogy nekem a telefon nem telefonálásra szolgál, inkább PL.: játék, facebook, youtube, Instagram, internet, filmnézés, Skype..... És egyéb olyan dolgok amit csak androidon tudok használni

2017. márc. 4. 18:28
 6/12 Trevor. ***** válasza:
A telefon hibás. Elviszed szervizbe és egy darabig nélkülözöd azokat a tevékenységeket, amit szoktál csinálni. Gépen ugyanúgy meg tudod oldani a dolgokat.
2017. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Először is nincs gépem, mobilnetem van amit csak a telefonomon tudok használni

+Reggel 5 órától du. 4 óráig suluban vagyok(utazás +1óra), ezért van szükségem telefonra.

(17 vagyok)

2017. márc. 4. 18:41
 8/12 Trevor. ***** válasza:
És nem tudsz szülőtől kölcsönkérni telefont? Vagy valaki rokontól, ismerőstől?
2017. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szüleimnek is kell a telefonjuk, már megpróbáltam apámmal cserélni, de azt mondta hogy egy olyan telefon mint az enyém nem kell neki (neki galaxy A5 van)
2017. márc. 4. 19:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs ha 2x irtam le, csak halálosan lassú a netem
2017. márc. 4. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!