Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet simán névjegyzékb...

Hogyan lehet simán névjegyzékbe menteni az új névjegyeket?

Figyelt kérdés

Feljegyeztem 2 új számot, amiket át is neveztem, de a telefon memóriájába kerültek, és nem látom a névjegyek között. Próbáltam újra és újra módosítani, de nem jött össze, nem akarta a SIM-re menteni úgy, mint az előzőeket, így csak a Tárcsázóba és a Kedvencek között találom ezeket.


Megjegyzem, valamiért a névjegyzékem kapcsolatba áll a gmail-es fiókommal.


Mobil: Huawei P9 Lite



2017. márc. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem kapcsolod ki a fiók szinkronizálást akkor meg mindig előjönnek a törölt számok...(megjegyzem:)) A telefonkönyv beállításokban mi a mentések helye illetve a megjelenítendő névjegyek?
2017. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
Alapvetően a mobilod több névjegyzéket kezel. Először is a Google fiókod kontaktjait, amit itt tárolsz, azt szinkronizálja a felhőbe. Aztán a telefon névjegyzéke, ezeket helyben tárolja. Ezenkívül a közösségi oldalak partnerlistáját is megjeleníti. Végül -kompatibilitási okokból- hozzáférhetsz a SIM kártyán tárolt számokhoz is. De ehhez át kell állitani a névjegyalbumodat. A gyakorlatbam nem igazán használják, mivel ez több évtizedes szabvány, igen korlátozott tárkapacitással: pár karakteres név + egy telefonszám tárolására alkalmas. Se e-mail cím, se külön otthoni/munkahelyi/vezetékes telefonszám, se egyéb elérhetőségek, se kép. Ha bármi ilyen bővebb adatot megadtál, akkor azt nem tudja a SIMre menteni.
2017. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1


Azt írja, hogy "Importálva innen: Telefon"

Régebbi névjegyeknél viszont a SIM-en vannak, és nem tudom, hogyan lehet "áthelyezni".


#2


Csak név és telefonszám van megadva, semmi más.

2017. márc. 3. 20:20
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Megnéztem a saját telefonomon. A névjegyek menüjében az export/import menüponton belül van "Exportálás a SIM kártyára" illetve "Importálás a SIM kártyáról" pont (a crDroid 2.2 beépített névjegytára). Lehet, hogy nálad máshol vagy más néven található. De valahol megtalálod.
2017. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sikerült a névjegyzékbe menteni, amikor a névjegy jobb szélén lévő felkiáltójelet megérintve megjelent egy kis menü, ahol kiválasztottam a "Másolás"-t.
2017. márc. 4. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!