Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone gyárilag független...

Iphone gyárilag független telefont vettem (használt) de még nincs nano sim kártyám hozzá. De az infónál szolgáltatónak telekom.hu-t ír, miért?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Akkor téged is becsaptak, szerintem most vidd vissza, amíg nem késő. Nekem is függetlenített telefont adtak el, fe utólag is ellenőrizhető, hogy utólag függetlenített. Nekem elromlott a telefon rövid idő után, pedig 107 ezret fizettem érte. Nem éri meg használt telefonosnál venni, akkor sem ha az ár kedvezőbb. (
2017. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlen függő, csupán a teljes gyári visszaállítás után csak SIM kártyával lehet beaktiválni a telefont. Ha az egy Telekom-os volt, akkor hiába veszik ki a SIM-et Telekom-ot ír.

Függőség ellenőrzését csak úgy tudod megnézni 100%-osra, ha beleraksz min. két különböző szolgáltatójú SIM-et.


Máskor pedig, körültekintőbb legyél, ha használt mobilt veszel. Lehet ezzel most nem lesz gond, de a következővel lehet megszívatnak.

2017. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

edes istenem de szeretem amikor abszolut hozza nem ertok hordanak ossze mindenfele hulyeseget (durvabban irnam, de az admin ugy is kitorolne)

tegyel bele egy voda kartyay, akkor voda-t fog irni az infonal. vagy barmilyen kartyat, es azt fogja irni az infonal. miert? mert az iphone az UTOLJARA HASZNALT kartyat irja az infonal. Ez ennyire egyszeru. nem kell itt tul bonyolitani es tul gondolni mindent, foleg nem kombinalni es hulyesegeket irni. Igen, akkor is ha fuggo, akkor is ha fuggetlen. Probaljatok ki 1-es es 2-es. a kerdezonek pedig: no para. a telefonod fuggetlen, rendeltetes szeruen mukodik :)

2017. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad volt már azóta sikerült nano sim kártyát szerezni!
2017. márc. 6. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azt ugye vágod, hogy ugyan ezt írtam le?
2017. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!