Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg: Iphone...

Melyiket vegyem meg: Iphone 5s 16Gb vagy samsung 6s 32Gb 6s Edge, vagy samsung galaxy a3 2017?

Figyelt kérdés
Vodás vagy upc tarifával venném, árban majdnem egyformák

2017. márc. 5. 15:35
 1/10 |Orfeusz| ***** válasza:
89%
Galaxy S6 vagy Edge, amelyik jobban tetszik. Az Edgenek éles a széle, érdemes megtapizni őket.
2017. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Trevor. ***** válasza:
Galaxy S6
2017. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha fontos, hogy stabil jól használható telefont akarsz, nem akarod másodpercenként hekkelgetni, minden szirszart személyre szabni, akkor vegyél iphonet. Ha nem volt előtte androidos telefonod, akkor is az iphone-t ajánlom. Ha ragaszkodsz az androidhoz, akkor vegyél samsungot. Amúgy ezeket csak te tudhatod, ne várd mástól a választ, mindenkinek saját preferenciái alapján kell eldönteni mit szeretne magának, és mivel tudna hosszútávon boldog lenni. Nekem véletlenül sem kellene android mégegyszer. Sokszor volt, elég volt. De lehet, hogy neked arra van szükséged.
2017. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Az S6 edge egy nagyon jó telefon, ha garanciával veszed megéri.
2017. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most lehet hülyeséget írok, de attól is függ hogy mekkora méretű telefont szeretnél. Az iPhone 5s ugye mihez képest kicsi, a képernyője is. Ráadásul ugye a kamerája is csak 8 megapixeles. A Samsung 6s és 6s Edge is nagy telefon, a kamerája pedig 16 megapixeles. Nem tudom ez neked mennyit számít. Én például kifejezetten a nagyobb képernyős telefonokat szeretem.
2017. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a Samsung Galaxy S6-ot ajánlanám. Az Edge egyetlen előnye vele szemben a nagyobb aksi. De kényelmetlenebb kézbe fogni. A Galaxy A3 nem egy kaliber vele, és az iPhone 5S sem, főleg nem 16GB-os tárhellyel. Az iOS nem rossz. De nekem nem a szívem csücske. Androidhoz képest úgy érzem néha, hogy meg van kötve a kezem.


Még annyit az S6-ról, hogy egyáltalán nem fagyogat le, nem laggol, mint azt a legtöbb elégedett iPhone tulaj gondolja. Ez egy felsőkategóriás telefon, ami mindent nagyon jól csinál, ütőképes fényképezővel, és gördülékeny, gyors működéssel.

2017. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az iphone a mérete miatt tetszik,a samsung s6 pedig a kijelző és belső miatt.mindegyik csak garisan újonnan venném.régóta androidom van jelenleg is 2 készüléket használok, samsung S4 9515i meg sony x m4 .

Mind kb 5 coll a kis méretmiatt meg még nem volt ios em ezért gondoltam.

Pl zene pakolás iphonra ugyan olyan egyszerű mint androidra?

A iphone ram 1 Gb elég? Az S6 3Gb

2017. márc. 6. 07:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Zenepakolás iPhonera nem atomfizika, de körülményesebb mint Androidra. Az 1GB elég. Az Apple termékei soha nem a papíron erősnek mutatkozó hardverről voltak híresek. Ennek ellenére gyorsak és jók. De nem gonsolom, hogy egy 5S jobb az S6-nál...
2017. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zsebembe jobban elférne az 5s kisebbmérete miatt megvagyok elégedve a mostani samsung S4 el nem biztos hogy ennél többet tud az S6 ,nehéz döntés.megnéztem olcsobban kapnám meg az iphont ez elég nyomos érv
2017. márc. 6. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Többet tud az S6 az S4-nél. Ujjlenyomat olvasó (weboldalakhoz bejelentkezésnél aranyat ér), sokkal, de tényleg sokkal jobb kamera, fogásra sokkal prémiumabb, szebben szól belőle a zene, és ha fül vagy fejhallgatót dugsz rá, akkor egy csomó beállítás tárul eléd. Fényképezésnél pro módban szintén. A kijelző fényerössége jobb, továbbá az automatikus fényerő-szabályozás is tökéletesen teszi a dolgát. Az egész rendszer gördülékenyebben működik, ahova nyúlsz, szinte azonnal nyílik az az alkalmazás. Jobb GPS vevő, maga a kezelőfelület is modernebb, van pulzusmérő, felvétel 4K minőségben, és ha nagyon akarsz, képes FHD videók egyszerűbb szerkesztésére és renderelésére.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Röviden a lényeg: nagy különbség van az S4 és az S6-os között.

2017. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!