Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE telefont szeretnék....

IPhone SE telefont szeretnék. Mi a véleményetek róla? Esetleg volt olyan, aki megbánta, hogy megvette?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy ha iPhone-t akarsz akkor ár-érték arányban jó választás. Erős, jó a kamerája, viszonylag jó az akkuideje.

Ha a méretével (4") ki vagy békülve, akkor megéri megvenni.

Talán hátrányként lehetne említeni a kijelző felbontását, továbbá az előlapi kamerát amit szintén az 5s-ből örökölt és hát.... Nem valami jó.

2017. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

iphone mint olyan egyébként szinte tökéletes, mind. Sokan szidják, ezeknek az embereknek inkább az a baja hogy nem telik rá.


Nekem volt pár iphone és nem igazán tudnék negatívumot mondani róla.


Most pont SE nem volt, de szerintem az is tip-top, mint az össze Iphone. Csak sajnos kegyetlen drága.

2017. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es nem kell mindig azzal jönni, hogy nem telik rá nekik.


Egyébként nekem is SE-m van. nyugodtan vedd meg, jó telefon. Apple-höz viszonyitva nem is kegyetlen drága.

2017. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

haha.


Szerintem meg pár ember örülne ha teljes áron tudna venni akár egy jó Nokiát vagy Asus-t, Lenovo-t és nem hitelre meg használtan.


Azért mert neked 150.000 úgy jön hogy csak belenyúlsz a zsebedbe azért az Iphone ultra luxus, és mint olyan a legdrágább telefon.

2017. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem van/volt.

Elötte 6ost használtam, a kijelzö "kicsi" volt.

De soha egy fagyás, vagy hasonló.Igaz néha valamelyik app kikapcsolta magát, de az nem a telefon hibája.

A kisebb kijelző miatt az akksi tovább birja, de továbbra sem kell csodát várni.

Az autós töltö (ne gagyi) vagy a power bank minden iphonos jóbarátja.

Korábban volt egy 5S-em, azt szerettem, azert is vettem.

Árban szerintem reális.

Váltottam 7+ ra, de ez most lapátnak tünik az SE után.

2017. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan hátránynak sorolják a kis kijelzőt. Szerintem nem az, midnnekinek más a keze és az elvárása is a telefonnal. Nekem például tökéletes a 4". Tökéletesen tudom egy kézzel is használni. Nekem már a 4,7" is nagy volt, de biztosan hozzászoknék.
2017. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem iPhone SE-ém van és nagyon megvagyok vele elégedve gyorsaság jó kamára,és bárki bármit mond az előálló kamerája is nagyon szép képeket készít,nem a megapixeles számít hanem a kép minősége ! Meg ha neked sem kell téglapohone akkor jó választás,folyamatos használat mellet 2 naponta töltöm ,úgyhogy csak ajánlani tudom!
2017. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!