Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb szerinte...

Melyik telefon a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes hosszú távra szerintetek? Véleményt is hogy miért stb:) Előre köszönöm!! [link] és [link]

#Telefonok-Lenovo-Huawei-Microsoft-Doogee-Samsung
2017. márc. 6. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg még ez? [link]

Szerintettek melyik érné meg jobban hosszú távra?

2017. márc. 6. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül azonos minőség a két telefon. Amúgy az X5 -t


[link]


körülbelül 17 ezer forintért megveheted innét ingyen szállítással és EU n belüli raktárról jön szóval nem kell rá sokat várnod sem.


A Doogen frissebb verziójú android van, de azt ne nagyon várd, hogy a jövőben frissüljenek ezek a készülékek.


Én talán a Doogeet választanám, de ilyen árkategóriában mindkét telefonnál fenn áll a veszélye, hogy az akksi nem lesz túl hosszú élettartamú.


Mielőtt ilyen kevésbé ismert kínai gyártóktól vásárolsz készüléket mindig nézz utána pl a linkelt oldalon, hogy nincs-e olcsóbban mint magyar webshopokból. Arra viszont figyelj, ha esetleg külföldi oldalról rendelsz, hogy vámköteles lehet a készülék, ami a készülék árának 27% plusz vámkezelési költséget jelenthet ha megfogják a vámon. Az általam linkelt oldalnál nem kell ilyentől tartanod, mert van EU n belül raktáruk és eu n belül nincs vámkötelezettség.


Hátrány lehet a garancia szempontjából a külföldi rendelés, de ekkora árkülönbségnél én inkább külföldröl rendelném meg.


Remélem segítettem.

2017. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Emagról tudnám csak megrendelni mert azon van 18ft kb és úgy rendelnék onnan telefont hogy még kipótolom:$

Aki esetleg tudd hasonló konfiggal bíró telefont és Emagról lehet rendelni az jó lenne a linkelnétek vagy ha leírjátok a nevét!! Ment a zöld pacsi <3

2017. márc. 6. 18:13
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ilyen van, kb 15 hónapos. Most már nagyon lassú.

Néhány hónapja egyre gyakrabban kikapcsol. Előfordult, hogy 70-80%-on volt az aksi, kikapcsolt, miután bekapcsoltam már csak 2-3% volt benne. Gyári visszaállítás és akku csere után sem oldódott meg, szerintem a telefon hibája lesz.

2017. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az Emag-ról rendelsz,mert ott drágább de máshol 21 000FT-ért van a Homtom HT16 jó kis telefon
2017. ápr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!