Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Többi lent.

Melyiket válasszam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ezeket a telefonokat néztem ki. Szerintetek melyiket válasszam, és miért?!


A5 2017

P9 - P9 Lite

Honor 8

Iphone 6

Samsung S6 - S6 edge

LG G4 - 5

Sony Z5


Ezek lennének, vagy esetleg ha tudtok még más telefont ami jobb, nem soroltam ide, és 90ezerbe belefér, azt légyszives írjátok le, és lecsekkolom. :)

Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. márc. 6. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát itt azért hardveresen vannak nagyobb hézagok is, nem mindegyik telefon áll tudásra olyan közel egymáshoz!

De off: tisztában vagy egyáltalán az áraikkal?? Mert ezek közül csak a P9 Lite és az LG G4 jönnek ki 90-ből, a többi mind bő 100 ezer fölött van!

2017. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az árakkal, én be tudom szerezni az itt felsoroltatak 90/90alatt :) ezért kérdeztem. De amúgy nem az volt a kérdés hogy x y között mi a különbség hardverilag.
2017. márc. 6. 21:05
 3/11 Zselé6 ***** válasza:
60%
A5 2017 / honor 8 / lg g4 én ezeket ajánlom a 7 közül,de talán az A5 a legjobb
2017. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

A5, vagy S6. És a kettő közül inkább az S6-ot venném.


Ezen kívül még a Huawei P9 is nagyon jó. Hardverileg a legtöbb dologban jobb, kijelző és kamera terén viszont lehethogy az S6 egyhajszállal előrébb jár.


Ha tetszik az iOS, akkor az iPhone 6-ban sem fogsz csalódni valószinűleg.

2017. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az A5 nel es az S6nal az Lg G5 nem jobb?
2017. márc. 7. 02:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, viszont nem vagyok képbe az LG modellpalettájával, ezért inkább nem írtam. De ha jól tudom, az LG zászlóshajója volt a G5, szóval biztos jó.
2017. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat epp ezaz hogy amiket felsoroltam telok mind jo telefonok, epp ezert nem tudok valasztani, ezert tettem fel a kerdest hatha valaki jobban ert ezekhez es tudja melyik a jobb.
2017. márc. 7. 11:04
 8/11 anonim ***** válasza:
iPhone 6 legjobb és kész ha azt mondja valaki ugorj kútba bele ugrasz ? ... honan tudjuk hogy te androidot vagy ios szereted Samsung vagy lg fan vagy ? De akkor vegyél iPhone próbáld ki elote mivel van akiknek nem tetszik a zárt rendszer de 90ert hozhatnál nekem is egy 6 😂 De ezt neked kell el dönteni melyik tetszik mi számít neked jobban kamera vagy proci erősebb legyen több ram vagy nagyon háttértar ha van lehetőséged próbáld ki mindegyiket
2017. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat lehetosegem nincs kiprobalni:/
2017. márc. 8. 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Az iPhone 6 nem az igazi ezek közül. Ha 6S lenne, akkor ezt nem mondanám, de a sima hatos labdába se rúg a legtöbb felsorolt mellett.
2017. márc. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!