Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android inditasa utan fekete...

Sanborn kérdése:

Android inditasa utan fekete kepernyo Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Lenne egy Asus Zenfone 3 Max készülékem.

Úgy kezdődött az egész hiba hogy lezárt, vízszintes módban volt kép ( Egy zene lejátszó app miatt el tudott forogni vízszintesbe ), de amint fel lett oldva a telefon ugye átvált függőlegesbe és el is ment a kép.

Valami csoda folytán sikerült úgy feloldani hogy nem ment el a kép. Gyorsan újra is indítottam a telefont nehogy még egyszer előforduljon ilyen. Hiba volt. Újraindítást követően szépen megjelent az Asus logó és aztán kérte a biztonsági mintát ... Le is rajzoltam neki. Ki írta hogy 'android indítása' aztán újra a megszokott Asus logo és azután fekete kép. Ha hívnak csörög ... az ébresztő is remekül működik rajta :D

Nem tudom van e köze hozzá de aznap töltöttem le a Play Áruházból a Google Fordítót. Olvasgattam hogy pár app miatt összeomolhat a rendszer de ezelőtt nem történt semmi ilyen.

A csökkentett módot már próbáltam de sajnos sikertelen.



Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!


2017. márc. 8. 08:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!