Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 3T vagy iPhone 7?

Oneplus 3T vagy iPhone 7?

Figyelt kérdés

Mindkettőt kipróbáltam már, és eléggé döntésképtelen vagyok. Ezelőtt még nem volt iOS-em, csak egy Lg G2-őm amit másfél évig nyúztam,(szerettem, semmi bajom nem volt vele, nem lassult, igaz akkor még csúcskatekória volt) majd ellopták. Most másfél éve egy Lumia 730-om van amit egy rakás fekáliához tudnék hasonlítani, szóval Microsoftot soha többet.

Hosszútávon melyik lenne jobb? Oneplus vagy iPhone? Pro-kontra mindkét telefonnál?



2017. márc. 8. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Ez miféle kérdés? Oneplus az valami kinai xar, nem is tudom hogy emlegeted egy lapon az almával.

Még jó hogy nem azt kérdezted hogy melyik jobb, a ksziáómí, a dódzsí, a cúbót vagy az iphone :-D

2017. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A válaszodon látszik, hogy nem vagy képbe se a Oneplus márkával, se a készülékkel. Ment a lefele kezecske, bocsi.
2017. márc. 8. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
O3T, haveromnak van ilyen és egyfolytában dícséri :D.
2017. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Miért? Kérdező - dönts te, nem mi.

Összehasonlítások vannak ezerrel a világhálón, elég csak a google-be beütni a "Oneplus 3T vs iPhone 7" és kész!

Amúgy is - ha Android párti vagy, akkor OP3T, ha jobb neked az iOS, akkor iPhone 7. Ennyi.

2017. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
Ár/érték arányban egyértelműen a Oneplus 3T. Hátránynak max a méretét tudnám mondani, de ha neked nem gond a 5.5", akkor tökéletes telefon.
2017. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
61%
Mindkettő jó telefon. A magam részéről az OP3T-t választanám. Ár/érték arányban összehasonlíthatatlanul jobb, ráadásul az előző telefonod is ugyanezen rendszer alatt működött, így a Google szerverein eltárolt adatokhoz ugyanúgy hozzáférsz. Az iPhone esetén mindent újra kezdhetsz az Apple ökoszisztémában. Ráadásulöaz Android után az iOS olyan, mint ha kényszerzubbonyban akarnál breaktáncolni...
2017. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Brandon41 ***** válasza:
Kérdező,én január ~közepe óta használom a oneplus 3t-t, és szerintem nagyon jó egy telefon.
2017. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oneplus 3t nagyon jó kis teló, nyugodtan vedd meg! Nekem is pontosan ez a modell van, semmi gond vele, szupergyors, sokat tart az aksija, szuper képeket csinál, gyors lte netje van, a wifije is nagyon stabil, a képernyője is nagyon erős szép színű.
2017. márc. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!