Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? Magától törlődtek alkalmazások, sokszor lefagy, többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy hétfőn még semmi baja nem volt, majd keddre egyszerűen megbolondult. Állandóan lefagy, mindenre azt írja, hogy az xy alkalmazás leállt. Volt egy játékom, amibe nagyon sok időt beleöltem, most az előbb meg akartam nyitni, de az ikonja helyén egy kis zöld android-fej van, és azt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve. Sd kártyára tettem át valamikor mostanában és nem tudom visszarakni a telefon memóriájába. Meg lehet menteni valahogy ezt az alkalmazást? A lefagyáson mi segíthetne? Nincs olyan sok cucc a telefonon, hogy ne bírná... Köszönöm előre is!
2017. márc. 9. 11:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem mondani, hogy rettenetesen hamar merül az akksi, pedig a telefont tavaly augusztusban vettem, szerintem egyelőre még nem kéne. Töltöttem le Cleanert is és vírusírtót, de egyik sem használ semmit.
2017. márc. 9. 11:59
 2/3 TR75 ***** válasza:

"Sd kártyára tettem át valamikor mostanában és nem tudom visszarakni a telefon memóriájába"

Valószínűleg odavan a memóriakártya, ezért tűnnek el az alkalmazások (szerintem fájlok is eltűnnek, hibás videókat csinál a telefon, ha a kártyára mentesz).

Próbáld meg formázni a memóriakártyát (miután minden fontos fájlt elmentettél róla).

Az alkalmazásokat újra tudod telepíteni, elvileg a megszerzett pontok és stb. sem vesznek el.

Az aksi merülésének akár lehet ehhez is köze, először a kártyát tedd rendbe/cseréld ki, aztán meglátod, hogy mi a helyzet. De annyit helyből megtehetsz, hogy tárhelytisztítást csinálsz rendszeresen a telefonon, a háttérben futó alkalmazások közül a fölöslegeseket kilövöd, ha nem kellenek, wifit és kékfogat csak akkor kapcsolod be, amikor tényleg kellenek és ilyesmi.

Viszont típust nem írtál.

2017. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, valószínűleg igazad lesz, mert néha a videóimat sem tudom lejátszani, illetve egyszer előfordult már (a régebbi telefonomon), hogy minden előzmény nélkül törlődött az SD-kártya teljes tartalma, képekkel, zenékkel együtt. Megpróbálom a formázást, ha nem megy akkor szerzek egy új kártyát, aztán remélhetőleg megoldódik a dolog. Hamarosan leírom, hátha másnak is lesz ilyen problémája. :D

Típust valóban elfelejtettem, Samsung Galaxy J3 (2016) -ról van szó. Még egyszer köszönöm szépen a választ, remélem sikerrel járok!

2017. márc. 9. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!