Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch telefonomba...

Alcatel One Touch telefonomba vettem még régebben egy 16 GB-s SD kártyát. A telefonomnak elég kicsi a memóriája (2 GB) és sajnos pár letöltéstől már betelik a telefon tárhelye. Hogy tudnám megoldani, hogy az SD kártyára töltődjenek az alkalmazások?

Figyelt kérdés
Mindig a telefon tárhelyre akarja tölteni a Play áruház az alkalmazásokat, viszont nekem mindig azt írja, hogy nincs hely a telefonomon. Hiába van hely az SD kártyámon, nem veszi figyelembe. A telefonomról mindent átmozgattam már a kártyára amit lehetett, de így is mindig úgy érzem, csak átrakja oda is és meghagyja a telefonon is az alkalmazásokat. A kártyán jelenleg is több mint 14 GB szabad hely van, míg a telefonomon 225 MB.
2016. jan. 23. 00:37
 1/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló a helyzet de én semmit nem tudtam tenni.Állizolag vannak heckelesek de nem magyon szeretnem tonkretenni a telefonom
2016. jan. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Hát boldogabb nem lettem tőle, de legalább tudom, hogy más is küzd ilyen problémával. Remélem tud valaki segíteni, mert nem hiszem, hogy az ember megvett valamit és nem tudja/vagy nem lehet használni.
2016. jan. 23. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Rootolással megoldható...De csak akkor rootolj,miután részletesen megtudtad,hogy mi az...
2016. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem, hogy meg fogom tudni csinálni, nekem túl bonyolult a leírások alapján. De azért köszi.
2016. jan. 23. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!