Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ébresztő hangot, hogyan...

Az ébresztő hangot, hogyan tudnám csengőhangnak beállítani?

Figyelt kérdés
Lenovo A1000 telefonom van, melynek nagyon tetszik az ébresztő hangja, ezért szeretném csengőhangnak is beállítani, hogyan tudnám?
2017. márc. 9. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy fájlkezezővel benézel a telefonod tárhelyére, van ott két mappa, az egyik ALARMS nevű, ebben vannak az ébresztő hangjai tárolva, a másik pedig RINGTONES, ebben vannak a csengőhangok. Amit ezekbe beraksz, kiválasztható lesz a menüből amikor hangot állítasz be.
2017. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A manuálban benne van.
2017. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. márc. 9. 13:14
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
A gyári hangok a /system/media/audio mappában vannak, típusonként a /ringtones, /alarms illetve a /notifications almappákban. Normál körülmények között a /system partíciót a felhasználó nem érheti el. Ehhez olyan filekezelőre van szükség, amelyöképes rendszeegazda módban futni. Természetesen ezt a jogot csak rootolt készüléken tudod neki megadni.
2017. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az alarms és ringtones mappákban azt írja ki, hogy üres.
2017. márc. 9. 18:15
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Van ilyen mappa a felhasználói tárterületem illetve az általam említett helyen is. De azt nem látod.
2017. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor az ébresztő hangot ezek szerint nem tudom beállítani csengőhangként? De az a helyzet, hogy most a többi csengőhangot sem találom.
2017. márc. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!