Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivan ha nem fizetem be a...

Mivan ha nem fizetem be a telefon számlát? Tartozás lesz a nevemen? Vagy csak kikapcsolják a számomat.

Figyelt kérdés
Telekomnál hűségidős lemondhatatlan sz*artól akarok megszabadulni.

2017. márc. 9. 17:01
1 2
 1/11 Ukko válasza:
Kikapcsoljak es megtartozasod is lessz
2017. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Raadasul kamatozni is fog
2017. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Mi akadályoz meg, hogy megszüntesd? Senki sem tart pisztolyt a fejedhez, és akkor sem tartott, mikor megkötötted a szerződést.
2017. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Aztán átadják behajtó cégnek, és fizetheted az addig felgyűlt igen vastagon számolt kamatokat, büntetéseket és a behajtó cég által felszámolt költségedet.

Ne kerekedjen el a szemed, ha másodikra egy 0-val többet látsz a végén..

2017. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Kikapcsolnak és kamatos kamattal behajtják rajtad
2017. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ukko válasza:
Ugy fel lehet mondani a szerzodest ha a fenmarado osszeget kifizeted sztem inkabb mondd fel minthogy aztan az kamatozzon mert aztan eleted vegeig fizetheted :)
2017. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De az olcsóbb mobil az jó volt mi?

Hogy mi lesz:használhatatlan telefon, tartozás, amit azonnal behajtanak amint valami a nevedre kerül vagy dolgozni kezdesz.

2017. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy lemondhatatlan.

Menj be az irodájukba és beszéld meg velük, hogy mi a helyzet és mit lehet tenni. Pl. ha ideiglenesen nem tudsz fizetni de lesz majd rá pénzed, akkor lehet, hogy tudnak ajánlani késleltetett fizetést.


Ha ez nem lehetséges, akkor fel lehet bontani a szerződést, természetesen az abban vállalt kötelezettségek teljesítésével (amit elolvastál és aláírtál). Pl. kötbér fizetése és hasonlók.

2017. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valószínű elolvastam a 8 oldalas szerződést ott a boltban.😞 sajnos nem sikerült tudom vessek magamra hát akkor igy jartam.
2017. márc. 9. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Így
2017. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!