Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lehetséges hogy ADSL...

Az lehetséges hogy ADSL internet bekötés előtti napon kikapcsolják a telefonvonalunkat?

Figyelt kérdés
HELP! :/

2013. jan. 15. 19:38
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ha un. "csupasz ADSL" -t köttettetek be akkor igen. Ha nem, akkor ők hibáztak --> meg kell ejteni egy telefont a jövendőbeli szolgáltatód ügyfélszolgálatának.
2013. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Illetve van még egy lehetőség: Ha pl. átértetek digitális telefon vonalra. Ez pedig csak a szolgáltató Home Gateway készülékén keresztül működi,k sehogy máshogy. Magyarul csak akkor működik, ha a telefonkészüléket erre a készülékre kötitek rá. (Előző voltam).
2013. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

Ezek szerint ha hnap kihozzák a modemünket és bekötjük abba a telefont akkor újra lesz...

2013. jan. 15. 19:51
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Elvileg igen.
2013. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik szolgáltató de nekünk még annak idején a T-Home "elfelejtette" bekötni a vezetékes telefont. Úgy kezdődött mint neked: kikapcsolták a telefonvonalat bekötés előtt pár nappal majd kihoztak egy DSL-360R-es szutykot. Internet volt de a telefon bedugva a DSL szűrőbe nem működött. Betelefonáltunk majd közölték hogy ne a szűrőbe hanem a digitális elosztóba dugjuk a telefont ami elég nehezen ment volna tekintve arra hogy egy sima modemet hoztak ki. Aztán 1 hónapig kínlódtam velük a hülye telefon miatt mert nem tudtak digitális elosztót adni és csak a kifogásokat mondták.
2013. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!