Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfólia alatt légbuborék...

Üvegfólia alatt légbuborék maradt a felhelyezésnél. Hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Xperia z5 telefonom van. Raktam rá üvegfóliát, de a képernyő közepe felé maradt egy légbuborék. Nem szösz vagy por, mert színes, csepp alakú. Próbáltam törlőkendővel jobban hozzányomni, kifeké eltüntetni, de nem mozdul. kicsit zavaró.
2017. márc. 10. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Újra felrakod.
2017. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, csak hátha már veszít a tapadásából. :( Lehet nem éri meg üvegest vásárolni, 2E forint darabja és lehet nem sikerül szépen feltenni. :/
2017. márc. 10. 11:55
 3/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Lehet, hogy zsír maradt alatta, azt nem tudod kinyomkodni. Szedd le, töröld át újra az egészet, próbáld meg visszarakni.

Ha tiszta marad, akkor elvileg nem veszít a tapadásából (mert ez nem ragasztó).

2017. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:
1$ Ebay-ről vagy Aliexpress-ről. Normál esetben kapsz hozzá egy kis matricát, amivel ki tudod szedni a port az üveg tapadós feléről. Rakd rá újra.
2017. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jesszus....ebayen 1$ -ért hozzád vágnak hármat is. :D :D


Kártyával ragaszd fel. Pl.: személyi, jogsi...stb

2017. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"2E forint darabja"


2E forintért 10-15 darabot kapsz, csak megsúgom.

De hiába, ha nem vagy képes felrakni. Én se vagyok agysebész, egy kis odafigyeléssel elsőre sikerült.

2017. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!