Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a windows...

Medgyesy vivien kérdése:

Nem kapcsol be a windows telefonom. Miert? Hogyan lehet megoldani pc nelkul?

Figyelt kérdés
Kaptam rgy kek halalt delelott es utana elmondtsk mit kell csinalnom.. megcsinaltam a felhang lehang bekaocs lehagot.. utana elkezdett tolteni miutan befejezte :-( ezt irta ki.. utana felraktam toltore es kiderult, hogy csak lemerult.. utana ujra elkezdtem azt a tolteses izet. De ameg azt csinalta en elmentem a kozelebol. Mire vissza ertem addigr mar cswk a fekete kepernyivart es nem tudtam mit csinalni vele.. azota semmit sem tudok valaki segitsen :(

#fekete #kék halál #Wwindows phone
2017. márc. 10. 20:53
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Mivel a hard reset amit csináltál láthatóan nem hozta rendbe,ilyen gombos módszerek már nem fogják helyrerakni neked. Amire szükséged van az a szoftver újratelepítése,ahoz pedig a következők kellenek: Számítógép,illetve a windows device recovery tool nevű progi amivel újra tudod szoftverezni a készüléket. A program használatáról rengeteg leírást találsz az interneten,illetve jó pár videót a youtube-on. Ha esetleg nem megy a dolog neked,akkor sajna marad a szervíz.
2017. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!