Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One M8 mini-t mennyire...

Lewike kérdése:

HTC One M8 mini-t mennyire ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy telefont venni. Jelenleg is egy HTC One S-m van. A HTC One m8 mini-vel szemezgetek. Mennyire bevált telefon?

Nagyon nagy igényeim nincsenek! Facebbok-Messenger-Google-Youtube négyes főleg! Azon kívül az alap funkciók: sms-hívás.

Ami kicsit zavarja a szemem, az az 1Gb RAM. A jelenlegi One S-ben is ennyi van, viszont néha nagyon lassú tud lenni .. A Mini-ben lévő jobb processzor ezt kitudja küszöbölni? Mint írtam nincsenek nagy igényeim, de ha valamire rányomok, akkor ne kelljen másodperceket várni ameddig elindul.

Kb 40ezer forintért tudnék hozzajutni, 2év garanciával, üzletből. Esetleg ilyen költségvetésből tudtok jobbat?



#ár #HTC #teszt #bevált #HTC One S #Onemini2 #m8mini #htcm8 #htc m8 mini #htc mini 2
2017. márc. 11. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből ami jobb az mondjuk Samsung galaxy note 2(2gb ram),samsung galaxy s3 LTE(ez még olcsóbb,szintén 2gb ram),iphone 5,lg nexus 4(2gb ram)htc one m7(szintén 2gb ram),huawei p7,lg g2,de a samsung galaxy s4 mini se.rossz hasonló méretben,amit írtál a htc one mini 2 se rossz,de van helyette jobb,kínaiak közt is körülnézhetsz,de azok nekem nem szimpatikusak,de te tudod,én az általam fent említettek közül válogatnék,nagy részét még anno én is birtokoltam egyikkel sem volt gond.
2017. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amiket írtál azokhoz mind használt termékként tudnék hozzájutni. Még egyszer kiemelem, hogy ez a HTC üzletből van ! Bemutató termékként volt a polcokon, tehát van rajta használati nyom, de nem volt soha napi használatban ! Kizárólag üzletben kiállítva.

És sokkal jobban tetszenek nekem a kisebb képernyős telefonok, maximum 5'ig. De jobban preferálom a 4,5-4,7 közöttieket

2017. márc. 11. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
szia 1-es vagyok megint,samsung galaxy s5 mini van még újonnan szerintem és az tényleg jó kb ennyibe is kerül,az jobb,mint a htc,de a bemutató termékek néha rosszabbak,mint a sima használt termékek,pont azért,mert ezeket össze-vissza nyomkodják,én ezeket saját tapasztalatból nem ajánlom,én egy ipad mini 2-őt vettem,mint bemutató termék és egy hetesen tönkre is ment,csere lett a vége,de neked,ha a htc-d elromlik akkor azon a hibák egymás után fognak kijönni,és ezt nem cserélik,hanem kb hetente viheted majd vissza,mert egyszer ez'egyszer az fog tönkremenni,ezen telefonok sokkal nagyobb terhelésnek vannak kitéve,mindig nyomkodják őket az alrajárók,állandóan töltőn vannak a bolt bemutató pultjain,szétnyomják az egészet,szóval egy szimpla használt telefon jobb választásnak tünhet,mint egy ilyen,kifutó.
2017. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a márkához, de nem feltétlen ehhez a telefonhoz, nagy szeretettel ajánlom ezt az oldalt :) -->


[link]

2017. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!