Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánljátok? Alcatel...

Melyiket ajánljátok? Alcatel Idol 2 Mini S, Samsung Galaxy Young, Samsung Galaxy Ace 3?

Figyelt kérdés

cserélnék telót. eddig egy egyszerű Nokia C5-00 volt, azaz van. most vállalnék ismét hűségre. a fentebb említettek lennének kedvező részletre, s míg ami még elgondolkodtat:


Nokia Lumia 625 és Sony Xperia Sp?


Én teljesen járatlan vagyok a műszaki dolgokban. a lényeg hogy a net előfizetésemet ne csak a facebookra, freemailre, aprodra tudjam használni, hanem olvasni híreket, a gyerek nézhessen rajta esetleg a youtube-on mesét. (a mostani telóm nem képes a neten böngészni, nem bírja maga a készülék).


melyik készüléket ajánljátok? köszönöm :)


2014. jún. 15. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

amiket a címben említettél azok közül egyiket se

a másik kettőből meg amelyiknek jobban bejön az oprendszere

2014. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fenti címből az Alcatel
2014. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"Samsung Galaxy Ace 3" Nekem az van, és megfelel a te "elvárásaidnak" is! :D Jól megy rajta az Internet és a YouTube, nem is annyira drága telefon (ha jó helyen veszed) Időjárás/Hírek/Tv Kiválóó!
2014. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!