Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Történik-e valami ha olyankor...

Történik-e valami ha olyankor rootolom meg a telefont amíg még fizetem a telefon részletét?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kezd el leírni példàul, hogy ez milyen veszélyekkel jàrhat, elönyei-hàtrànyai stb.

Mert tudok mindent. Nagyon alaposan utànnanéztem de ezt a kérdést mégsem talàltam meg. Plusz infot írhatsz, ennek örülök is.

Tudom a garancia elveszlik.

Vàlaszodat köszönöm!

Telefonom: Huawei p8 lite



2017. márc. 12. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a részletet ugyan úgy fizeted tovább, semmi extra nem történik
2017. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha root előtt lemented a régi rendszert és ha úgy romlik el, hogy a régi rendszert vissza tudod tenni rá mielőtt visszaviszed, akkor nem ugrik a garancia, mert nem fogják tudni, hogy rootoltad.
2017. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha samsungod van és visszaállítód akkor annak nyoma van, de van ahol vissza tudod kényelmesen állítani és van ahol nem igazan, de amúgy csak a garanciával játszol. ha véletlen gari időn belül meghibásodik és nem lehet visszaállítani akkor inkább törd szét és biztosításban javíttasd.
2017. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha tényleg utánanéztél és tudod, mi az a root és mire való, akkor nem kérdezel ilyen hülyeséget.
2017. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki irt, igen tudom ez tényleg egy kicsit hülyeség volt de biztosra akartam menni. Köszi a tippeket is. :)
2017. márc. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!