Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be az...

Miért nem kapcsol be az Xperia E3 telefonom?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefagyott google keresés közben, ezért 10 perc után kikapcsoltam. Azóta nem tudom bekapcsolni, megjelenik az Xperia felirat, majd azok a mozgó, kék hullámok, és kikapcsol, ezután magától újraindul, és ezt addig csinálja, amíg meg nem nyomom a reset gombot, akkor kikapcsol. Mit tegyek? Eddig nem volt ilyen probléma. A töltésre reagál, nincs lemerülve
2017. márc. 13. 07:03
 1/2 anonim válasza:
elkéne vinni a szerelőhöz vagy ujra telepiteni
2017. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az lesz, csak gondoltam, más is járt már így, és meg tudta oldani otthon is. Sajnos szervizbe jelenleg nem tudom elvinni, mert nem Magyarországon vagyok, és nem beszélem még túl jól a nyelvet, ráadásul pénzem sincs, és most éppen fontos hívásokat várok munkaügyben. Szerencsére van egy másik, régi telefonom, de az meg nem ad ki semmiféle hangot, ha hívnak, szóval egész nap a telefonon kell kotlanom. Ilyen az én formám :D Azért köszönöm a választ!
2017. márc. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!