Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol és mennyiért tudnám...

Hol és mennyiért tudnám eladni a törött telefonom?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy mi pontosan a baja, de ha túl drága lenne a javítása inkább eladnám. Egy sony xperia z5 compact telefon és osszetort a kepernyője, ezert nem kapcsolodik be. Hol van lehetőségem eladni? És egy nagyjáboli árat ha tudnátok mondani.

2017. márc. 13. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a kijelző sérült, akkor még érhet valamit(hívni lehet?) de ha nem csak a kijelző sérült, akkor szinte nem ér semmit. jófogásra felteheted. Egyébként hivatalos szervizbe nem lenne gazdaságos javítani.
2017. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az egész kijelzőt vagy panelt cserélik ilyenkor, ami ennél a telefonnál 30.000 Ft körül mozog, az alkatrész persze. Nem viccelek, anyósomnak is betört az Xperia nem tudom melyik Compactja, és ki is fizettek 30.000 Ft körüli árat a javításért. Itt pl. 35.000 Ft:

[link]


Jófogáson 60.000 Ft a legolcsóbb Z5 Compact, használtan, de normális állapotban. Szerintem 20-25 ezer körül el tudod még adni a tiéd.


Vatera és Jófogás, itt próbálkozz majd.

2017. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!