Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE vagy One plus 3?

Iphone SE vagy One plus 3?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem összehasonlítható a kettő. Teljesen más méret és OS.


Ha kicsi de erős telefon kell, akkor SE, ha nagy kijelzős akkor a 3.

2017. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leginkáb facebook,youtube,multimédia,fotózás nagyából erre használnám de fontos hogy legalább 1 napt kibírjon intenzív jasználat mellet.
2017. márc. 14. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 2 telefont hogy sikerült összeszedni ilyen formában?

2 teljesen más célközönség.

2017. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Médiafogyasztásra jobb / kényelmesebb a nagy kijelző.
2017. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

A Te igényeidnek tökéletesen megfelelne egy középkategóriás készülék, mondjuk egy Xiaomi Redmi Note 4 ha nagy kijelzőt akarsz, vagy egy Redmi 3S ha valami kisebb kell. És még pénzed is marad.


Az általad említett készülékek nagyon jók, de nem összehasonlíthatók. Én Oneplust vennék, csak mert mindigis nagy kijelzős telefonjaim voltak, és szeretem az Androidot, de az SE is egy nagyon jó készülék. Csak más.

2017. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az árak alapján (kb.100.000ft) 2 legjobb tudású telefonok. Nyilván való hogy a nagyobb kijelző "jobb" de nekem a 4" is elég meg tudom szokni. Egy 6" es telefonról szoktam át 5" re szóval ezzel nincs baj. Viszont az IOSt nagyon szívessn kipróbálnám. Azon vacilálok a legtöbbet hogy melyik telefont "kényelmesebb" használni kb 2 évig.
2017. márc. 14. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyobb kijelzőről jössz, SE-re, hozzá kell szoknod, hogy sokszor el kell fordítanod a telefont mert pl. weblapokat úgy tudsz jól olvasni.


Menj be egy üzletbe, ahol van SE és nézd meg, tetszik-e kézben tartva. 1+3 biztos nem lesz az üzletben, de hasonló méretű telefon biztosan, szóval úgy össze is tudod hasonlítani őket.


Jól használható egyébként az SE, Android után meg kell szokni, hogy mindent az iTunesszal kell rászinkronizálni.

2017. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ettol az itunes meg icloud dologtol tartok legjobban. Az igaz hogy nem lehet zeneket letolteni ra xsak ha megveszed ituneson?
2017. márc. 14. 22:31
 9/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én is pont a két telefon között vaciláltam, aztán OP3T lett.


Nem bántam meg, bizonyos esetekben kényelmetlen hogy 2 kézzel kell használni, de összességében nagyon rá lehet szokni a nagy kijelző nagy teljesítmény kettősre. Tartalom fogyasztásra baromi jó.


Az SE szerintem azoknak jó, akik sokat telefonálnak, illetve ha kell akkor elküldenek 1-2 fotót, elolvasnak e-maileket...tulajdonképpen ugyanazt tudja, csak kompakt, egykezes módban.


Amúgy szerintem az iOS vs Android ellentét baromira túl van tolva. A számológép mindkettőn ugyanúgy számol, a névjegyek ugyanúgy névjegyek, smst ugyanúgy küldesz, telefonálni ugyanúgy telefonálsz, fotózni ugyanúgy fotózol, e-mailt ugyanúgy írsz, a facebook ugyanúgy megy, a böngészés is ugyanaz...

2017. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az igaz hogy nem lehet zeneket letolteni ra xsak ha megveszed ituneson?"


Nem. Bármilyen zenét tehetsz rá. Be lehet állítani bármilyen mappát a gépeden, amiből a zenéket felmásolja.


Ha iOS-es telefont veszel, kérdezz rá és leírjuk, mit hogyan kell.

2017. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!