Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnem kerdezni samsung j5...

Szeretnem kerdezni samsung j5 telefonom. Furcsan viselkedik virusra gondolok de nem tudom biztosra. Hogy tudom le elenorizni hogy fertozot ill vedekezni ellene? Ill meg tudhato hogy ki a jo akarom akinek koszonhetem?

Figyelt kérdés

#helymeghatározás #net adatmenyiseg fogyas #email manipulasa #facebook bejegyzesek felre vezetese #szam csere beazonositasa
2017. márc. 15. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, írd le, hogy miben nyilvánul meg a gyanús viselkedés illetve hogy miért gondolod, hogy fertőzött lenne a telefon.
2017. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Szeretnéd megkérdezni a telefonod? :D Hát oké...


Amúgy kifejthetnéd mi a furcsa viselkedés, másrészt 99% hogy nem vírus, csak rátelepítettél valami szart.


Olyan meg nincs hogy "jóakaró" "összevírusozza" titokban a telefonod.

2017. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!