Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem a Honor 8-at, vagy...

Megvegyem a Honor 8-at, vagy inkább Huawei P9? Nagyon törékeny a Honor?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlásban gondolkodom, nagyon tetszik a Honor 8, de az egyetlen dolog ami elbizonytalanít, hogy olvastam pár helyen hogy nagyon törékeny. Alapból nem venném a P9-et, mert a Honorról jobb véleményeket olvastam és kinézetre is jobban tetszik, de ha tényleg nagyon csúszós és törékeny, az egy halálos kombináció és kizáró ok számomra. Továbbá olvastam, hogy a kijelzője sem olyan szívós, mint a P9-nek, de arról találtam tesztvideót, ahol a pasas 1 méterről ejtette le és össze-vissza tört a kijelző.

Üvegfóliával, hátlapvédő fóliával ez valamennyire javítható? Van valakinek tapasztalata? Ha már törik, mennyibe kerül megcsináltatni? (szerencsére az utóbbi még velem nem fordult elő)



2017. márc. 15. 07:53
 1/8 Trevor. ***** válasza:
Használj tokot és nem fog csúszni.
2017. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem honor 8am van, hozzá való tokkal használom, így nincs ilyen gond. Szerintem minden ilyen telefont érdemes tokban tartani. Nem tudom mennyibe kerül megcsináltatni, de egy darabig azért garis, szóval...
2017. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer hajoltam le valamiért, és a belső zsebemből kicsúszott a Honor 8-am a kőpadlóra szintén kb. 1 méterről védőtok nélkül, és semmi komoly baja nem lett. Csak a sarkáról jött le a festék. A kijelzőjén landolt, véletlenül kicsit bele is rúgtam ahogy léptem, de nem lett rajta karc. Azóta inkább tokban tartom, bár van rajta biztosítás.
2017. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Teljes mértékben javítható! De sajnos üveg fólia és hátlap védő fólia vagy tok kötelező rá mert ezek nélkül életveszély :) nekem egy sima 1000fts átlátszó tok és egy 1500as üveg fólia van rajta és már vagy 10x leejtettem, eldobtam, ráfeküdtem stb. Nagyon jók kis teló viszont a helyedben p9 et vennék mert csak picit drágább de jobb a kamerája fém hézas ami miatt nem kell tok és a honorról mindenki az hiszi, hogy valami no name szar telefon (ha nem számít mások véleménye akkor nem lényeg:)
2017. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a p9et válaszd. Arra van 3! év garancia és az első 3 hónapban ingyen cserélik a kijelzőt ha összetöröd.
2017. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a honornál is így van.
2017. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Védőtokot, fóliát a P9-hez is érdemes használni, mert ha leejted az is eltörhet, összekarcolódhat. Az tény, hogy a Honor 8-nak csúszik a hátlapja, viszont nagyon jól néz ki, kár eltakarni.
2017. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ezért kell átlátszó szilikon tok, hogy megőrizze esztétikai előnyét a többi telefonnal szemben.
2017. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!