Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?...

Mit csináljak a telefonommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam a Lenovo a 2010 telefonomat semmi baj nem volt vele nagyon sok alkalmazást le tudtam tölteni és még frissítésre ís volt hely.

Most viszont mindíg kiírja,hogy nincs elég hely frissíteni pedig sokkal kevesebb kép,alkalmazás van rajta ilyenkor mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm



2017. márc. 15. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel ha jól tudom csak 8GB hely van benne az elég gyorsan el is fogy és talán nem is engedi felhasználni mindet. Maga az android kb 4gb + frissíteni kell az alkalmazásokat és lehet meg telt. Az én tabletem is a 8 gb os és multkor volt 500mb szabad helyem de törölnöm kellett csomó mindent mert nem akart frissíteni.


Azt ajánlanám, hogy a videókat,képekt,zenéket mentsd le számítógépre és csinálj egy rendszer vissza állítást ilyenkor minden törlődik és megint lesz csomó helyed.

2017. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊
2017. márc. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!